19.2 C
Starachowice
poniedziałek, 21/06/2021

Horoskop

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Ruch w interesie. Różne sprawy wokół ruszą do przodu, ale i ty musisz ruszyć się z miejsca. Bez przeszkód uda się zrobić zakupy i porządki. Także drobne przemeblowania. Nie tylko w mieszkaniu. W pracy posprzątaj na biurku, bo w bałaganie gorzej funkcjonujesz. W życiu zacznij realizować wreszcie to, co od dawna planujesz. Bez większych wysiłków zrobisz to, co zazwyczaj zabiera ci dużo czasu i energii.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Masz skłonności do składania obietnic bez pokrycia. Bądź bardziej odpowiedzialny za wypowiadane słowa lub ostatecznie zamilknij. Jeśli szukasz prawdziwego uczucia lub odpowiedzialnego partnera, to lepiej nie wchodź teraz w bliższe związki. Kręcą się wokół ciebie same rozrywkowe osoby, z którymi możesz się jedynie zabawić. Sobotę z pewnością uda się spędzić tak, jak lubisz.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Warto wysilić wyobraźnię i spędzić ten tydzień nietypowo. Zrobić coś, na co zwykle brakuje ci śmiałości i rozmachu. Planety sprzyjają wszelkiemu przekraczaniu granic. Pod koniec tygodnia możesz odkryć swoje prawdziwe powołanie. Poza tym masz szansę na wygraną, a liczne zalety pozwolą ci się zbliżyć do wymarzonego celu. Możesz zaszaleć z wydatkami bardziej niż zwykle, nie ma co sobie żałować.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Ktoś będzie miał do ciebie pretensje, że widzisz tylko to, co chcesz lub traktujesz go niepoważnie. Albo, że żartujesz ze spraw, które dla tej osoby wcale nie są wesołe. W kontaktach międzyludzkich będzie sporo zamieszania. Ktoś się z tobą umówi, a nie przyjdzie, ktoś coś obieca, a nie dotrzyma słowa. W pracy planety sprzyjają raczej umacnianiu i stabilizacji. Przypadkiem więc nie krytykuj szefa.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli będziesz rozkojarzony i roztrzepany, możesz wziąć ułudę za prawdę, a wrogów za przyjaciół. Coś, co uznasz za życiową szansę, może okazać się pułapką. Świetnie poradzisz sobie z codziennymi sprawami, trafisz na promocje i przeceny w trakcie zakupów. Nauczysz się jakiejś praktycznej umiejętności, na przykład szycia lub gotowania, a może zaczniesz grać w karty. Na własnej skórze się przekonasz, że w miłości niczego nie można zaplanować.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Towarzyszyć ci będzie zmienne szczęście. Może ci dokuczać brak czasu, będziesz musiała działać na różnych frontach. Ale w takim życiu na wysokich obrotach znajdziesz satysfakcję, zapomnisz także o tym, co ostatnio cię niepokoiło. Poza tym będziesz miała oparcie w przyjaciołach i bratnich duszach. Nie zdziw się, jeśli dotrą do ciebie przykre informacje, ktoś cię będzie obgadywał. Długi język ma pewna osoba płci męskiej.

Waga (24 września – 23 października)

Poczujesz, że życie towarzyskie jest w odwrocie. Znajomi będą zajęci swoimi sprawami i rzadko który znajdzie dla ciebie czas. Ale ty także możesz być zaganiany. Wybawieniem z sytuacji będzie zaproszenie od jakiejś bliskiej osoby, która jest gdzieś daleko i za którą tęsknisz. Pakuj walizki i kupuj bilet. Daleko od domu odpoczniesz, zrelaksujesz się i nabierzesz ochoty do pracy. W sprawach emocjonalnych słuchaj serca, ale nie zapominaj o rozsądku.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Pod koniec tygodnia możesz dostać ciekawe informacje i pomyślnie rozwiążesz pewien problem. Będziesz teraz zadowolony z rozwoju sytuacji na polu uczuciowym. Ktoś będzie o ciebie zabiegał, dostaniesz prezent. Czekają cię upojne randki. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, to jeszcze przez jakiś czas musi ci wystarczyć to co masz. Gorzej nie będzie, ale na poprawę sytuacji liczyć nie możesz. Chyba, że ostro zabierzesz się do pracy.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety będą sprzyjały osobom, które szukają ciekawszego i lepiej płatnego zajęcia. Zapamiętaj, że udany start to połowa sukcesu. Masz teraz swój moment. Możesz zabłysnąć, pokazać się z najlepszej strony osobom, na którym ci zależy. Poza tym czekają cię cudowne momenty z ukochaną osobą, słodkie chwile we dwoje. Najbliższe dni dadzą ci energię na długo. Możesz dostać ważną wiadomość, może zdarzyć się coś, czego się nie spodziewasz.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Jeśli nawiązałeś jakieś wakacyjne romanse, to teraz czeka cię próba zderzenia z rzeczywistością. Jeśli jest to coś poważnego, to kontakt się nie urwie. Spodziewaj się prezentów, wiadomości oraz propozycji spotkania. Możesz nawet dostać zaproszenie na podróż swojego życia. Jeżeli natomiast to były powierzchowne uczucia i krótka fascynacja, to nie ma czego żałować. Rozejrzyj się za kolejnym obiektem zainteresowania.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Pamiętaj, że we wszystkim nie musisz być najlepszy. Skup się na tym, co cię interesuje lub będzie ci potrzebne w przyszłości. W trwałych związkach sprawy będą się układały harmonijnie. Musisz jednak bardziej zaangażować się w życie domowe i pokazać, że ci na nim zależy. Dbanie o porządek wcale nie jest sprawą banalną, a krzątanie po domu może się wręcz okazać miłym zajęciem. Na dodatek ktoś ci podziękuje.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

W pracy lub w szkole nikt nie będzie od ciebie oczekiwał cudów. Wystarczy rzetelnie wykonywać obowiązki i skupić się na tym, co przynosi dzień. Natomiast w życiu osobistym będziesz szedł jak czołg. Zgnieciesz wszystko, co ci stanie na drodze. Jeśli więc przed twoim związkiem dotąd stały jakieś przeszkody, to je bardzo szybko pokonasz i przekonasz do siebie kogoś, kto jeszcze nie był na ciebie zdecydowany.

Poprzedni artykułFatalny tydzień!
Następny artykułTrafili dziesiątki

Koronawirus