18.5 C
Starachowice
środa, 8/07/2020
Strona główna Aktualności Zatańczyli poloneza

Zatańczyli poloneza

Maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach bawili się w sobotę na balu studniówkowym w Hotelu Europa. Przybyło na nią ponad 500 osób.

Minęły czasy, kiedy studniówki organizowano tylko w szkołach. Teraz większość decyduje się na prawdziwy bal w lokalu. Tak też było w przypadku uczniów szkoły „na Maja”, którzy w ubiegłą sobotę świętowali na parkiecie Hotelu Europa „sto dni” do swojej matury.

– Tradycja balu studniówkowego trwa od lat. Trudno sobie wyobrazić, żeby mogło być inaczej. Na ten dzień czekamy. Podobno w życiu liczą się tylko chwile, ale to one składają się na wszystkie lata naszego życia. Przed wami poważny egzamin. Pragnę, abyście wszyscy zdali go pomyślnie. Mam nadzieję, że wasze wyniki maturalne będą bardzo dobre. Niech ten bal pozostanie na długo w waszej pamięci. Życzę wam dobrej zabawy – powiedziała witając wszystkich Grażyna Małecka, dyrektor ZSZ nr 2.

Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w choreografii Doroty Prostak. Wręczono także kwiaty wychowawcom klas. Otrzymali je: Dorota Prostak (wychowawca klasy IV bt), Agnieszka Zawicka (kl. IV ot), Teresa Sowa (kl. IV cmt), Anna Bracik (IV int), Łukasz Gorzkowski (IV st), Magdalena Tuz (IV mt), Grzegorz Lech (III lps) i Sylwia Nowak (III Alp/ugp).

Wszyscy spedzili ten długi wieczór na uroczystej kolacji i zabawie przy dźwiękach melodii serwowanych przez zespół muzyczny Orion Cover Band,

Poprzedni artykułJak strażnicy bobra ratowali
Następny artykułPrezydent się poddaje

Koronawirus