28.1 C
Starachowice
sobota, 8/08/2020
Strona główna Aktualności Allegro szkoli starachowiczan

Allegro szkoli starachowiczan

Specjaliści od e-biznesu z Akademii Allegro chcą uczyć mieszkańców, jak osiągnąć sukces w branży e-commerce. Charakterystyczny Truck Allegro zagości w Starachowicach już 29 lutego. Projektowi patronuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Akademia Allegro prowadzi kilkanaście projektów edukacyjnych, m.in. darmowe warsztaty dla seniorów z obsługi Internetu, profilaktyczne spotkania w szkołach gimnazjalnych na temat zapobiegania wirtualnym zagrożeniom czy właśnie zajęcia dla początkujących przedsiębiorców i sprzedawców internetowych.

W Starachowicach Truck Allegro zaparkuje na parkingu przy Stadionie, ul. Szkolna. Na całość składają się dwa dni szkoleń i warsztatów: 29 lutego oraz 6 marca w godzinach dopołudniowych. Wykładowcy Akademii Allegro poprowadzą zajęcia z tematyki biznesu internetowego skierowane do osób myślących o zarabianiu na sprzedaży w sieci lub już działających w branży.

Kadra Akademii składa się z kilkunastu specjalistów w różnych branżach – począwszy od ekonomii, komunikacji, marketingu poprzez informatykę, grafikę i obróbkę zdjęć. Trenerzy już od kilku lat prowadzą szkolenia w poszczególnych programach, m.in. w Akademii Biznesu Internetowego przeznaczonej dla osób dopiero wdrażających się w mechanizmy e-biznesu. Uczestniczy dowiedzą się m.in. jak tworzyć zdjęcia do swojego sklepu internetowego, w jaki sposób budować własną markę i zaufanie klientów. Zapisy na poszczególne szkolenia na stronie organizatora – www.akademia.allegro.pl w dziale Oferta, Szkolenia Terenowe. Koszt dwudniowych zajęć to 60 zł.

[new_comments]

Koronawirus