4.6 C
Starachowice
niedziela, 28/02/2021
Strona główna Horoskop dla Ciebie
Array

Horoskop dla Ciebie

BARAN(21.03-20.04)

Całkiem interesująco zapowiada się zbliżający tydzień. W natłoku domowych porządków znajdziesz czas nawet na rozrywkę. Masz szansę stać się duszą towarzystwa, a przy okazji poznasz interesujących ludzi. Pamiętaj jednak, żebyś nie robił niczego, co mogłoby mieć konsekwencje dla twojego życia uczuciowego. Świat jest pełen pokus…

BYK(21.04-21.0)

Pośpiech i niecierpliwość mogą doprowadzić całą rodzinę do sporego zamieszania. Lepiej pomyśl ze trzy razy, zanim podejmiesz jakąś decyzję. Paskudna pogodna negatywnie działa na twoje samopoczucie. Widzisz wszystko w czarnych kolorach. Nie narzekaj, że inni mają lepiej od ciebie. Bądź pewny, że oni też zazdroszczą tobie niejednego!

BLIŹNIĘTA(22.05-21.06)

Drobne nieporozumienia z partnerem, nie lekceważ tego… Miłość polega na dawaniu i braniu – pamiętaj o tym. W przeciwnym razie, gdy któreś z was poczuje się skrzywdzone, zacznie szukać ucieczki. W rodzinie powrócą jakieś sprawy, o których myślałeś, że są już załatwione. Postaraj się widzieć również pozytywy tej sytuacji. Wrócą przyjemne wspomnienia.

RAK(22.06-22.07)

Szczęście jakby cię omijało szerokim łukiem. Nie martw się, za kilka dni wszystko wróci do normy. Spotykasz na swojej drodze naprawdę sympatycznych ludzi. Oni – wbrew temu, co sam sądzisz – nie mają wobec ciebie złych zamiarów. Wręcz przeciwnie, niektórzy nadają na tych samych falach, co ty. Będzie dobrze!

LEW(23.07-21.08)

Nie martw się na zapas, powodzenie we wszystkich dziedzinach życia. Świetna passa przez dobrych kilka tygodni gwarantowana! Niespodziewanie odezwie się do ciebie ktoś z dawnej przeszłości. Zaskakująca wizyta przerodzi się w sympatyczną pogawędkę i zakończy, ku zadowoleniu obu stron, obietnicą utrzymywania częstszego kontaktu.

PANNA(22.08-21.09)

Jeśli chcesz zakończyć rok w dobrej formie, zapisz się na basen lub aerobik. Po prostu więcej ruchu nikomu nie zaszkodzi. Zarówno w domu, jak i w firmie wszystko powinno układać się pomyślnie. Tylko pamiętaj, żeby nie zaniedbywać codziennych obowiązków. Nad twoją głową nie widać żadnych poważniejszych kłopotów. Ot, zwykłe, codzienne sprawy.

WAGA(22.09-23.10)

Dobrze przygotuj się do wizyty przyjaciela sprzed lat. Nie obawiaj się, to będzie miłe spotkanie, więc nie broń się przed dawnymi wspomnieniami. W weekend imprezy i wypady za miasto będą musiały poczekać. Zarezerwuj czas tylko dla was dwojga, przy kolacji porozmawiacie sobie za wszystkie czasy, zbliżycie się do siebie.

SKORPION(24.10-22.11)

Twój szósty zmysł jak zwykle cię nie zawiedzie. Wyczujesz z miejsca, czy partner mówi prawdę, czy ściemnia. Ale musisz uważać, żeby ostrymi słowami nie zranić kochającej cię osoby. Do tej pory w twoim domu zawsze żyło się szczęśliwie, ciepło. Niech tak zostanie. W firmie ogromne możliwości do realizacji zawodowym ambicji.

STRZELEC(23.11-21.12)

Działasz szybko, sprawnie i z rozmachem. Na pewno szef doceni twoje zaangażowanie, a premia przyda się jak nic! Nie masz swojej połówki? To nie tragedia, raczej święty spokój, wreszcie możesz zająć się wyłącznie sobą i swoimi sprawami. A na prawdziwe uczucie wcale nie musisz długo czekać. Być może koniec roku przyniesie początek miłości?

KOZIOROŻEC(22.12-20.01)

Postaraj się w tym tygodniu odetchnąć, bo bardzo ostatnio intensywne życie, nadszarpnęło twoje zdrowie. Oderwiesz się od szarości, czytając książki czy oglądając dobry film. Musisz przyzwyczaić się do zaistniałych zmian w twoim życiu, zwłaszcza tym osobistym. Uważaj i dbaj o swoje zdrowie, bo zmiany pogody mogą przynieść jakieś problemy.

WODNIK(21.01-18.02)

Coś zgrzyta między tobą i twoim partnerem. Porozmawiajcie ze sobą, bo jak teraz mocno obrazicie się na siebie, może tak zostać na długo… Podczas tego tygodnia nie zaczynaj porządków, zajmij się raczej tym, co sprawia ci przyjemność. Zrelaksuj się, zaplanuj jakiś wyjazd, np. w góry. Naładujesz akumulatory przed srogą zimą!

RYBY(19.02-20.03)

Jesteś pewien, że nie zaniedbujesz partnera, a on ciebie? Nie dopuść, żeby w waszym związku ciągle wiało chłodem. Ciesz się chwilą, sprawiaj sobie i innym miłe niespodzianki. Twoje zaangażowanie w firmie sprawi, że szef zmieni o tobie zdanie. Weekend bogaty w towarzyskie spotkania. I dobrze. Tylko zachowaj umiar w wydawaniu pieniędzy.

ELMA

Poprzedni artykułNapad na BP
Następny artykułZawodów nie będzie

Koronawirus