5.4 C
Starachowice
niedziela, 28/02/2021
Strona główna Mikołaj u starachowickich przedszkolaków
Array

Mikołaj u starachowickich przedszkolaków

Zastępcy prezydenta miasta: Małgorzata Szlęzak i Sylwester Kwiecień zostali 6 grudnia pomocnikami Świętego Mikołaja, wspólnie z którym odwiedzili starachowickich przedszkolaków.

Pracy było dużo, ponieważ Święty Mikołaj z prezentami odwiedził wszystkich starachowickich przedszkolaków. A że worek z prezentami był ciężki – to paczki pomagali mu rozdawać zastępcy prezydenta miasta.

Upominki, gry, zabawki i słodycze otrzymały łącznie 34 grupy przedszkolne w 8 placówkach. Jak się okazało, nie tylko Władze miasta towarzyszące Mikołajowi miały niespodzianki dla milusińskich. Dzieci spodziewając się wizyty niezwykłych gości przygotowały również muzyczne upominki. Śpiewano kolędy i piosenki o tematyce świątecznej. W przedszkolach 6 grudnia zapanowała więc bajkowo – świąteczna atmosfera.

Wizytę Mikołaja i jego pomocników wykorzystały również kierujące przedszkolami panie dyrektor – zgłaszając do przybyłych gości potrzeby remontowe mające na celu poprawę bazy lokalowej w nadchodzącym nowym roku.

Organizatorem mikołajkowej niespodzianki był Referat Sportu, Promocji i Turystyki Urzędu Miejskiego, Starachowickie Centrum Kultury, a mikołajowe słodycze ufundowało PW MAT Marzena Tkaczuk.

Poprzedni artykułNapad na BP
Następny artykułZawodów nie będzie

Koronawirus