4.6 C
Starachowice
niedziela, 28/02/2021
Strona główna Trzech na testach w Siarce!
Array

Trzech na testach w Siarce!

Dawid Korona, Konrad Wójtowicz i Bartosz Gębura przebywali w ostatnim tygodniu na testach w Siarce Tarnobrzeg! Niebawem wyjaśni się, czy zasilą wiosną szeregi tego drugoligowca.

W ubiegłym tygodniu do klubu z ul. Szkolnej wpłynęła prośba o udział w testach trzech zawodników w drugoligowej Siarce Tarnobrzeg. Cała trójka otrzymała pozwolenie i odbyła już trening z klubem z wyższej ligi. Na testach w Tarnobrzegu przebywali dwaj obrońcy, Dawid Korona i Bartosz Gębura oraz pomocnik Konrad Wójtowicz.

Przypomnijmy, że Korona na co dzień mieszka właśnie w Tarnobrzegu i jest wychowankiem Siarki. Później jednak grał w SMS Łódź i Czarnych Połaniec, skąd trafił do Starachowic. Z kolei Gębura latem był już na testach w tarnobrzeskim klubie, ale wówczas zdecydował się pozostać w Starachowicach.

Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że cała trójka wypadła bardzo dobrze i nadal znajduje się w kręgu zainteresowań trenera Artura Kupca. Szkoleniowiec Siarki tych zawodników zna zresztą bardzo dobrze, bo przez długi czas prowadził Broń Radom, która jest stałym sparingpartnerem Juventy. O tym, czy nasi zawodnicy zasilą szeregi tarnobrzeskiego drugoligowca dowiemy się zapewne niebawem.

Poprzedni artykułNapad na BP
Następny artykułZawodów nie będzie

Koronawirus