16.1 C
Starachowice
środa, 5/08/2020
Strona główna Aktualności Klaudia w finale Miss Ziemi Świętokrzyskiej

Klaudia w finale Miss Ziemi Świętokrzyskiej

Ma 19 lat, jest uczennicą Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, w tym roku zdaje maturę, a w konkursie jest jedyną reprezentantką Starachowic. Klaudia Huzarska – bo o niej mowa – powalczy o tytuł Miss Ziemi Świętokrzyskiej. Finałowa gala odbędzie się 21 maja w siedzibie Targów Kielce. Na wynik wpływ może mieć każdy, głosowanie smsowe trwa.

– Nie nastawiam się na końcowe zwycięstwo, dla mnie jest to zabawa, nowe doświadczenie i fajna przygoda. Ja już czuję się wygrana – mówi skromnie reprezentantka Starachowic w finale konkursu Miss Ziemi Świętokrzyskiej.

Do finałowego etapu Klaudia Huzarska dostała się poprzez dziką kartę, którą otrzymała za udział w konkursie Miss Studniówki 2016. O tytuł powalczy z 11 innymi dziewczynami z całego województwa. Od kilku tygodni uczestniczy w cyklicznych zajęciach, które mają przygotować uczestniczki do gali finałowej 21 maja br.

– Na razie jest bardzo sympatyczna atmosfera, nie ma konkurencji, a nawet sobie pomagamy. Staram się mieć dobry kontakt ze wszystkimi dziewczynami, ale najczęściej trzymam się z uczestniczkami, które trochę znałam wcześniej, Klaudią Brejdak i Kasią Wałczyk. Pracy mamy bardzo dużo, bo już pierwszego dnia czekała nas kilkugodzinna sesja zdjęciowa – opowiada Klaudia Huzarska.

Nasza reprezentantka jest tegoroczną maturzystką, ale bardzo dobrze wychodzi jej łączenie nauki z próbami w konkursie. Zaznacza jednak, że swoją przyszłość zawodową wiąże z zupełnie czymś innym, a modeling traktuje jako nowe doświadczenie i zabawę. O konkursie starachowiczanka mówi z dużą skromnością, ale zna też swoją wartość i emanuje pewnością siebie. Praca przed obiektywem aparatu czy kamery nie jest dla niej nowością i zupełnie jej nie krępuje. Na swoim koncie ma już występ w teledysku DJ Diskorolki. Na udział w tego typu eventach gorąco namawiała ją mama Dorota.

– Jestem bardzo dumna z córki, już dawno ją namawiałam na tego typu konkursy, tylko była uparta i nie chciała wystartować. Teraz z niecierpliwością czekam na wyniki, ale myślę, że będzie dobrze. To jest bardzo fajna przygoda, ale jeśli chodzi o zawód, to chciałabym, żeby wybrała coś bardziej stabilnego – mówi Dorota Huzarska, mama Klaudii.

Zwyciężczynię konkursu Miss Ziemi Świętokrzyskiej poznamy podczas uroczystej gali w sobotę, 21 maja. Wpływ na wynik będą mieli oczywiście jurorzy, ale może też mieć każdy z nas. Głosowanie za pośrednictwem smsów trwa, nasza kandydatka jest w czołówce, ale może być jeszcze lepiej. Zatem glosujemy na Klaudię wysyłając sms na nr 71321 o treści swmiss.12. Koszt 1,23 zł z VAT.

(mp)

Poprzedni artykułWszyscy dbajmy o czyste miasto
Następny artykułNie ma nowego rozkładu!
[new_comments]

Koronawirus

Świętokrzyskie: potwierdzono 2 nowe zakażenia i 8 ozdrowień

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (31 lipca) komunikacie poinformowało o 657 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 7 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...