19.2 C
Starachowice
wtorek, 14/07/2020

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Staniesz się ambitny i zaczniesz rywalizować z silniejszymi od siebie. Na początku będzie ci się wydawało, że nie masz szans, ale okaże się, że wygrywa ten, kto jest bardziej pomysłowy i wierzy w siebie. Planety sprawią, że staniesz się empatyczny i będziesz myślał o innych, tych, którym gorzej się wiedzie. Zechcesz pomagać, udzielać się i wcale nie będziesz myślał o zapłacie. Pamiętaj, że dobrym ludziom los prędzej czy później odpłaci.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Możesz liczyć na dobre wiadomości oraz przyjaźń i sympatię osób, które są lepiej od ciebie ustawione w życiu. Będziesz bywał w miejscach, które dotąd wydawały ci się nieosiągalne lub za drogie na twoją kieszeń. I poczujesz się w nich jak u siebie. Pogodzisz się z ludźmi, z którymi miałeś na pieńku. Pamiętaj, że warto zakopać topór wojenny i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wtedy zdobędziesz szacunek i uznanie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zajmą cię myśli o inwestycjach i oszczędzaniu. Postanowisz całkowicie odmienić swoje życie, znajdziesz nowe priorytety. Nie skąp pieniędzy na siebie. Śmiało idź do kosmetyczki czy na duże zakupy. Pyszna kolacja czy wizyta w kinie poprawią ci humor. Na dodatek w doborowym towarzystwie. W sporach z partnerem zdaj się na intuicję. Nie wspominaj nic o teściowej czy innej osobie, która wyprowadza cię z równowagi.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przed tobą wyjątkowo udany czas. Nikt nie wyprowadzi cię z równowagi, nie oszuka i nie skrytykuje. Możesz wyjaśnić konflikty i naprawić błędy. Pogodzisz się z kimś, kto nie odbierał od ciebie telefonów. Pamiętaj, że uśmiech i szczera życzliwość potrafią zdziałać cuda nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Najważniejsze będą teraz uczucia oraz życie rodzinne. Zdobędziesz uznanie i popularność.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Może się okazać, że ktoś z twojego otoczenia nie radzi sobie z przeciwnościami losu. Zajmiesz się więc jego kłopotami, wspomożesz go, a przy okazji zapomnisz o swoich. Za jakiś czas okaże się, że po prostu ich nie ma. Przed tobą sukces na wielu płaszczyznach, jeśli więc do niedawna czułeś, że w jakiejś dziedzinie ci się mniej powodzi, to teraz te odczucia pozostaną odległą przeszłością.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety pomogą ci zakończyć stare projekty, odzyskać długi i znaleźć zguby. Koniecznie szukaj nowego hobby, bo niedługo zacznie ci się nudzić. Zdasz teraz najtrudniejsze egzaminy, zaliczysz kursy, będziesz miała zdolność kredytową. Nie bój się zagadywać do ludzi, bo nowe znajomości mogą ci pomóc, a przede wszystkim poprawią ci humor. Pojawi się dużo zaproszeń na najróżniejsze spotkania, zaczniesz uczestniczyć w ważnym przedsięwzięciu.

Waga (24 września – 23 października)

Poznasz różne sąsiedzkie ploteczki, będziesz musiała wysłuchać czyichś zwierzeń i dowiesz się czegoś, o czym dotychczas nie miałaś zielonego pojęcia. Ktoś bliski poprosi cię o wsparcie i trzeba będzie się wysilić, żeby nie wyjść na egoistę i samoluba. Nie oceniaj teraz ludzi, bo możesz być nazbyt krytyczna, a czasami nawet niesprawiedliwa. Humor poprawi ci jakiś rozgrzewający trunek lub godzinka w saunie.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Dobry moment na poważne decyzje i deklaracje. Możesz się oświadczać, planować wspólną przyszłość lub dziecko. Jeśli weźmiesz kredyt, to z łatwością go spłacisz, a ci, którzy rozpoczynają nową pracę, bardzo szybko awansują. W związkach zapanuje większa harmonia, migiem wyjaśnicie wszelkie niesnaski i znajdziecie więcej czasu dla siebie. Natomiast single dostaną więcej zaproszeń. Będzie z czego wybierać.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Sprawy rodzinne zaczną się układać po twojej myśli. Zawodowe także. W pracy się uspokoi i nadal będziesz działać swoim rytmem. Za tymi projektami, które się zakończą, wcale nie musisz tęsknić. Pamiętaj, że koniec zawsze oznacza początek czegoś nowego, co może ci przysporzyć znacznie więcej radości lub profitów niż to, co dotychczas robiłeś. Przed tobą kilka wieczorów w doborowym towarzystwie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Więcej słuchaj, a mniej się zwierzaj. Cały świat nie musi znać twoich sekretów. Zostaw je dla tych, którzy zasługują na to, by im je powierzyć, bo wyjdziesz na nieopanowanego gadułę, który nie potrafi być dyskretny. Kontroluj finanse, bo zbliża się czas, kiedy trzeba będzie robić prezenty. Lepiej więc zawczasu nieco zaoszczędzić. Mniej wydasz przeglądając reklamy z promocjami i kupując tylko to, co jest niezbędne.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Unikaj ryzyka i pośpiechu. Na drodze lepiej ściągnij nogę z gazu, bo wokół mogą się zdarzyć różni wariaci bez wyobraźni. Nie podejmuj także nieprzemyślanych decyzji życiowych lub finansowych. Najlepiej zrobisz, jeśli zajmiesz się pracą, a wieczorami zorganizujesz sobie aktywny wypoczynek. Potrzebujesz pewnej dawki relaksu, żeby naładować akumulatory i przez cały dzień funkcjonować na pełnych obrotach.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Głowę masz teraz pełną pomysłów i jesteś wyjątkowo energiczny. Wykorzystaj ten czas i od rana pracuj za dwóch. Co prawda trochę trudno ci będzie wysiedzieć w pracy, będzie cię nosić z miejsca na miejsce. Nadmiar sił wykorzystaj podczas biegania, może to być także bieganie za prezentami dla najbliższych. Łatwo ogarniesz wszelkie przeciwności losu. Nie narzekaj na zimno, bo wystarczy się ciepło ubrać.

Georgina

Koronawirus

Coraz mniej zakażeń

W województwie świętokrzyskim odnotowano tylko 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach są to: starsza kobieta...