Strona główna / Bezpieczeństwo / Z raportów policyjnych

Z raportów policyjnych

Ukradł gazety

W środę, 6 grudnia we wczesnych godzinach porannych, nieznany sprawca włamał się do metalowej skrzynki na gazety przy jednym z kiosków w Starachowicach. Złodziej ukradł 54 gazety przeznaczone do zwrotów. Poszkodowana 53-latka straty wyceniła na 223,61 zł.

Internetowy oszust

39-letni starachowiczanin został oszukany w internecie. Na początku listopada przez portal internetowy kupił zegarek za 310 złotych. Na wskazane konto przelał pieniądze, ale towaru ani zwrotu pieniędzy do dziś nie otrzymał, a kontakt ze sprzedającym stał się niemożliwy.

Dziewczynka w szpitalu

W sobotę, 2 grudnia kilka minut po godzinie 14.00 w Pawłowie, kierujący oplem 33-letni mężczyzna potrącił przebiegającą przez jezdnię 11-latkę. Dziewczynka trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Śmierć w Jeziorku

8 grudnia po godzinie 17.00 służby ratownicze dostały zgłoszenie, że na drodze w miejscowości Jeziorko (gmina Nowa Słupia) leży nieprzytomny mężczyzna. Przybyli na miejsce ratownicy podjęli reanimację, jednak jego życia nie udało się uratować. Obok zmarłego leżał rower. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna przewrócił się i doznał urazu, w wyniku którego zmarł.

Pasażerka w szpitalu

9 grudnia br. po godz. 22.00 zderzyły się na skrzyżowaniu dróg w Szerzawach dwa auta. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renaultem 20-latek /nietrzeźwy – ponad 1,5 promila/ nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem BMW, kórym jechał również 20-latek, /trzeźwy, cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami/. Pogotowie zabrało do szpitala 18-letnią pasażerkę renaulta.

Uderzył w ogrodzenie

W tym samym dniu, tuż po godzinie 23.00 w Iłży, doszło do wypadku, w wyniku którego kierujący seatem uderzył w przydrożny płot. Prawdopodobną przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Na szczęście nikomu nic się nie stało, częściowo zniszczone jest tylko ogrodzenie. (mp)