Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Gazeta młodych 2 kwietnia 2018

„Wąchock się śmieje”

Ogólnopolski Konkurs Rysunku Satyrycznegopod takim hasłem jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku. Do Polskiej Stolicy Humoru zjeżdżają każdego roku artyści uprawiający rysunek satyryczny i rysunkową formę dowcipu.

Konkurs ma charakter otwarty, a jego tematyka nawiązuje do powszechnie znanych dowcipów o Wąchocku i jego sołtysie. Warunkiem udziału jest nadesłanie minimum 4 rysunkowych prac satyrycznych nigdzie niepublikowanych (oryginały) w technice dowolnej – format do A3, które będą satyryczną ilustracją dowcipów o Wąchocku i o Sołtysie (również dowcipy spoza zbioru, lub nowo wymyślone) i dwie prace o dowolnej tematyce wybranej przez autora. Rysunki należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja br. na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku, ul. Kościelna 7, 27-215 Wąchock, e-mail: mgokwachock@op.pl

Oceny nadesłanych prac dokona i nagrody przyzna jury powołane przez organizatora. Ogłoszenie wyników konkursu – do 25 maja 2018 r., a wręczenie nagród i wernisaż wystawy pokonkursowej zaplanowano1 czerwca br.

(az)