Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Bezpieczeństwo 2 lipca 2018

Ciało 62-latka znalezione na posesji

Dwie osoby zostały zatrzymane, po tym jak w minioną środę na jednej z posesji w Starachowicach znaleziono ciało 62-letniego mężczyzny. Sekcja zwłok, która odbyła się w czwartek miała dać odpowiedź na pytanie, jaka była przyczyna zgonu.

 

W środowe (27 czerwca) popołudnie, starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji na terenie Starachowic leży mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce przyjechała ekipa dochodzeniowo-śledcza, technik, prokurator, biegły lekarz i lekarz Pogotowia Ratunkowego, który stwierdził zgon. Wstępne oględziny nie dały jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o to, jaka mogła być przyczyna śmierci mieszkańca Starachowic. Zwłoki zabezpieczono do sekcji.

– W związku z tym zdarzeniem zatrzymaliśmy dwie osoby: 44-latka mającego dwa promile alkoholu w organizmie oraz trzeźwego 52-latka. Ustalamy, czy mogli mieć jakiś związek ze śmiercią mężczyzny. Na razie żaden z zatrzymanych nie usłyszał zarzutów. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu – poinformował GAZETĘ w miniony czwartek st. sierż Paweł Kusiak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że śmierć 62-latka nastąpiła z przyczyn naturalnych.

 

 

(mp)