Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 2 lipca 2018

Nielegalna sesja w starym szpitalu

Siostra znanej polskiej piosenkarki wraz z grupą osób weszli do opuszczonego budynku starego szpitala i... ochrona obiektu wezwała policję.

 

Sprawa nie będzie miała dalszego ciągu, bowiem nikt oficjalnie nie zgłosił zdarzenia z 26 czerwca przed południem. Ochrona starego szpitala, owszem poinformowała policję, że do obiektu nielegalnie dostała się grupa osób, ale gdy na miejscu pojawili się mundurowi „nieproszonych gości” już nie było.

Okazało się, że wśród „zwiedzających” obiekt była siostra polskiej piosenkarki, też znana artystka. Planowali zrobić w budynku starego szpitala sesję zdjęciową i coś nawet im się udało, bo w internecie pojawiły się zdjęcia artystki w sukni ślubnej, wykonane na terenie starego szpitala.

Najpewniej na tym sprawa się zakończy, bowiem nikt do tej pory nie złożył oficjalnego zawiadomienia o popełnieniu wykroczenia. Policjanci nie mają podstaw do prowadzenia dochodzenia, gdyż weszli do budynku przez otwarte drzwi. O włamaniu czy też niszczeniu mienia nie ma więc mowy.

 

(mp)