Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 2 lipca 2018

Starachowiczanka zdobyła tytuł Miss Warszawy!

Magdalena Karwacka, starachowiczanka, jest absolwentką Liceum Filmowego z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Aktualnie studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

– Witaj Magdaleno, jako mała dziewczynka marzyłaś, żeby kiedyś zostać modelką?

– Raczej nie myślałam o tym, aby być modelką, bardziej interesował mnie śpiew, nagrywanie swoich teledysków lub praca w telewizji jako prezenterka. To mnie interesowało…

– To w takim razie skąd pomysł na udział w konkursie miss? 

– Prawdę mówiąc moja przygoda z konkursem Miss rozpoczęła się od mojej mamy, ponieważ to ona mnie do niego zgłosiła – za co bardzo jej dziękuje. Od zawsze wierzyła w moje możliwości i chciała, żebym od życia otrzymywała to co najlepsze. Stwierdziłam, że wzięcie udziału w tego rodzaju konkursie jest wspaniałym doświadczeniem,  barier występu przed publicznością.

– I wystartowałaś…

– Wysłałam online zdjęcia oraz podstawowe informacje o sobie i zostałam zaproszona na casting, a po nim informację o potwierdzeniu udziału w finale Miss Polonia Warszawy. Wraz z 15 uczestniczkami konkursu przez tydzień trwały próby choreograficzne do występu. 9 czerwca br. odbył się finał konkursu.

– Rodzina, znajomi wspierali cię w konkursie czy byli sceptycznie nastawieni?

– Rodzice, mój chłopak oraz znajomi byli dla mnie największym wsparciem podczas tego okresu. Wierzyli we mnie w 100% i wspierali na każdym kroku.

– Co wniósł ten konkurs do twojego życia i to, że zostałaś Miss Warszawy?

– Na pewno było to wspaniałe doświadczenie oraz przygoda. Poznałam nowych, ciekawych ludzi. A wiara w siebie, to chyba najbardziej cenna rzecz, którą wniósł konkurs do mojego życia.

– Plany na przyszłość, gdzie się widzisz za najbliższe 5 lat?

Mam nadzieję, że kolejne etapy konkursu, tym razem już ogólnopolskiego Miss Polonia, będą też  tak udane i dadzą mi możliwości na lepszą przyszłość oraz realizowanie swoich pasji. Jeśli chodzi o plany, na pewno skończenie studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Za najbliższe 5 lat chciałabym realizować swoje pasje, osiągać sukcesy w życiu zawodowym i osobistym, po prostu być szczęśliwą.

– Więc tego ci życzę! 

– Dziękuję bardzo.

 

 

 

(mac)