Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Bezpieczeństwo 2 lipca 2018

Z raportów policyjnych

Zwłoki przy rzece

 Świętokrzyska policja wyjaśnia okoliczności śmierci 43-letniego mężczyzny, którego ciało znalazł 22 czerwca br. przy rzece w Bodzentynie przechodzień. Wstępne ustalenia wskazywały, że mężczyzna mógł postrzelić się śmiertelnie z broni czarnoprochowej. Śledczy badają, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy 43-latek targnął się na życie. Także, czy broń, z jakiej padł strzał, można posiadać bez zezwolenia.

Apartament widmo

  Policjanci otrzymali zgłoszenie, że 27-letnia starachowiczanka została oszukana w Internecie. Kobieta w maju wynajęła przez portal internetowy apartament nad morzem i wpłaciła zaliczkę w kwocie 400 złotych, ale po tym fakcie kontakt z autorem ogłoszenia urwał się.

 

Kieszonkowiec grasuje

W sobotę, 23 czerwca 63-letni mieszkaniec gminy Wąchock został okradziony. Z kieszeni jego torby nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy wartości około 700 złotych.

 

Dachowanie w gminie Iłża

30 czerwca br. około godz. 14.00 doszło do wypadku na drodze w pobliżu miejscowości Małomierzyce w gminie Iłża. W samochodzie osobowym, który z nie wyjaśnionych przyczyn dachował, jechały dwie osoby. Jedna została przetransportowana do szpitala w Iłży. Nie odniosła, na szczęście, poważniejszych obrażeń i została zwolniona do domu.

 

 

(mp)