Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Aktualności 9 lipca 2018

Co się stało ze starachowiczaninem – Dariuszem Łebkiem?

Policja szwedzka znalazła samochód o nr rej. TST 39639

Pochodzi ze Starachowic. Jechał do pracy w szwedzkiej firmie Martinsons Group, samochodem BMW X5 o nr rejestracyjnym TST 39639 w kolorze szary metalik. Ostatnia potwierdzona obecność Dariusza Łebka, to port w Trelleborgu – 3 lipca br. około godziny 2.00 w nocy. Z rodziną kontaktował się o godz. 18.43, mówił, że jest ok. 40 km od Vastervik, najprawdopodobniej w okolicach Mortfors. Kolejny kontakt był o godzinie 2.40 w nocy ze środy na czwartek (4/5 lipca br.).
– Miał omamy, mówił, że jadł jakieś jagody przy drodze na zjeździe bądź parkingu, a samochód schował. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu, możliwe, że ma zaniki pamięci lub stracił ją zupełnie – pisze na Fb Marlena Łebek.
Policja szwedzka znalazła samochód i poszukuje zaginionego Dariusza Łebka. Ma 38 lat, ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma śniadą karnację, czarne włosy i kilkudniowy zarost (najprawdopodobniej), tatuaż na prawym ramieniu. Jeśli ktokolwiek ma informacje lub rozpozna go ze zdjęcia, proszony jest o kontakt na Facebooku z Marleną Łebek lub z najbliższą jednostką policji.
(az)