Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 9 lipca 2018

W Grajdołku

Prezydentowi nie przystoi?
Lech Wałęsa reklamował pióra wieczne, skandalem III Rzeczypospolitej było wykorzystanie zdjęcia prezydenta Kwaśniewskiego w reklamie Mebli Forte, a swój wizerunek Bronisław Komorowski i Lech Wałęsa pozwolili wykorzystać do reklamowania podpisania przez kantor internetowy umowy na sponsorowanie drużyny koszykarskiej Chicago Bulls. Najmłodszy prezydent miasta w Polsce pochwalił się natomiast na Facebooku obecnością w starachowickiej firmie, z wizyty w której wyjeżdżają „auta na błysk”. Mamy nadzieję, że dołączył do grona celebrytów, którzy zgarniają niezłe pieniądze za udział w reklamach.

Radna z grzybami
Radna miasta, Marta Zięba pokazała na swoim profilu dorodne borowiki. Cieszy nas, że ma takie szczęście do grzybów i nawet zazdrościmy! Cóż, do lasu ma niedaleko, częściej tam zagląda, to i częściej cosik znajdzie. Po mieście śmiga natomiast rowerem, więc mniej dojrzy. A szkoda, bo choć się dzieje, to mogłoby jeszcze więcej.

Pańskie oko…
Kilkadziesiąt metrów za magistratem, na Bugaju, nieopodal MZK, wisi sobie spory czas zerwany długi kabel. Pewnie nie od elektryczności, bo nieszczęście dawno by się (odpukane) zdarzyło. Zapraszamy w te strony, może ktoś władny obejrzy i pogoni kogo trzeba. Zanim przechodnie się zaplączą i będą pomstować na… oczywiście gospodarza miasta.
J. Bubelek