Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 8 sierpnia 2018

IV LIGA „ŚWIĘTOKRZYSKA”

Runda Jesienna sezonu 2018/2019

Kolejka 1 

12 sierpnia – godz. 17.00

 *UNIA Sędziszów – KAMIENNA Brody

*NAPRZÓD Jędrzejów – ŁKS Łagów

*WIERNA Małogoszcz –  MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

*PARTYZANT Radoszyce – MKS NEPTUN Końskie

*TS 1946 NIDA Pińczów – ŁYSICA Bodzentyn

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – ALIT Ożarów

*HETMAN Włoszczowa – KORONA SA II Kielce

*LUBRZANKA Kajetanów – GKS Nowiny

 

Kolejka 2

 15 sierpnia (środa) godz. 17.00

*KAMIENNA Brody – GKS Nowiny

*LUBRZANKA Kajetanów – KORONA SA II Kielce

*ALIT Ożarów – HETMAN Włoszczowa

*ŁYSICA Bodzentyn – KLIMONTOWIANKA Klimontów

*MKS NEPTUN Końskie – TS 1946 NIDA Pińczów

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – PARTYZANT Radoszyce

*WIERNA Małogoszcz – GRANAT Skarżysko-Kamienna

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – ŁKS Łagów

*UNIA Sędziszów – NAPRZÓD Jędrzejów

 

Kolejka 3

19 sierpnia godz. 17.00

*NAPRZÓD Jędrzejów – KAMIENNA Brody

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – UNIA Sędziszów

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – ŁKS Łagów

*PARTYZANT Radoszyce – WIERNA Małogoszcz

*TS 1946 NIDA Pińczów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – MKS NEPTUN Końskie

*HETMAN Włoszczowa – ŁYSICA Bodzentyn

*LUBRZANKA Kajetanów – ALIT Ożarów

*GKS Nowiny – KORONA SA II Kielce (18.08)

 

Kolejka 4

25 – 26 sierpnia godz. 17.00

*KAMIENNA Brody – KORONA SA II Kielce (25.08)

*ALIT Ożarów – GKS Nowiny

*ŁYSICA Bodzentyn – LUBRZANKA Kajetanów (26.08)

*MKS NEPTUN Końskie – HETMAN Włoszczowa

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – KLIMONTOWIANKA Klimontów

*WIERNA Małogoszcz – TS 1946 NIDA Pińczów

*PARTYZANT Radoszyce – ŁKS Łagów

*UNIA Sędziszów – GRANAT Skarżysko-Kamienna

*NAPRZÓD Jędrzejów – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów

 

Kolejka 5 

29 sierpnia (środa) godz. 17.00

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – KAMIENNA Brody

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – NAPRZÓD Jędrzejów

*PARTYZANT Radoszyce – UNIA Sędziszów

*TS 1946 NIDA Pińczów – ŁKS Łagów

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – WIERNA Małogoszcz

*HETMAN Włoszczowa – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

*LUBRZANKA Kajetanów – MKS NEPTUN Końskie

*GKS Nowiny – ŁYSICA Bodzentyn

*KORONA SA II Kielce – ALIT Ożarów

 

Kolejka 6

1 -2 września godz. 16.00

*KAMIENNA Brody – ALIT Ożarów (1.09)

*ŁYSICA Bodzentyn – KORONA SA II Kielce

*MKS NEPTUN Końskie – GKS Nowiny

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – LUBRZANKA Kajetanów

*WIERNA Małogoszcz – HETMAN Włoszczowa

*ŁKS Łagów – KLIMONTOWIANKA Klimontów

*UNIA Sędziszów – TS 1946 NIDA Pińczów

*NAPRZÓD Jędrzejów – PARTYZANT Radoszyce

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – GRANAT Skarżysko-Kamienna

 

Kolejka 7

 8 -9 września godz. 16.00

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – KAMIENNA Brody

*PARTYZANT Radoszyce – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów

*TS 1946 NIDA Pińczów – NAPRZÓD Jędrzejów

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – UNIA Sędziszów

*HETMAN Włoszczowa – ŁKS Łagów

*LUBRZANKA Kajetanów – WIERNA Małogoszcz

*GKS Nowiny – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

*KORONA SA II Kielce – MKS NEPTUN Końskie (8.09. godz. 11.00)

*ALIT Ożarów – ŁYSICA Bodzentyn (8.09. godz. 16.00)

 

Kolejka 8

 15 -16 września godz. 16.00

*KAMIENNA Brody – ŁYSICA Bodzentyn (15.09.)

*MKS NEPTUN Końskie – ALIT Ożarów (16.09.)

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – KORONA SA II Kielce

*WIERNA Małogoszcz – GKS Nowiny

*ŁKS Łagów – LUBRZANKA Kajetanów

*UNIA Sędziszów – HETMAN Włoszczowa

*NAPRZÓD Jędrzejów – KLIMONTOWIANKA Klimontów

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – TS 1946 NIDA Pińczów

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – PARTYZANT Radoszyce

 

Kolejka 9

23 września godz. 15.00

*PARTYZANT Radoszyce- KAMIENNA Brody

*TS 1946 NIDA Pińczów – GRANAT Skarżysko-Kamienna

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów

*HETMAN Włoszczowa – NAPRZÓD Jędrzejów

*LUBRZANKA Kajetanów – UNIA Sędziszów

*GKS Nowiny – ŁKS Łagów

*KORONA SA II Kielce – WIERNA Małogoszcz (godz. 11.00)

*ALIT Ożarów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

*ŁYSICA Bodzentyn – MKS NEPTUN Końskie

 

Kolejka 10

 29- 30 września godz. 15.00

*KAMIENNA Brody – MKS NEPTUN Końskie (29.09.)

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – ŁYSICA Bodzentyn (30.09.)

*WIERNA Małogoszcz – ALIT Ożarów

*ŁKS Łagów – KORONA SA II Kielce

*UNIA Sędziszów – GKS Nowiny

*NAPRZÓD Jędrzejów – LUBRZANKA Kajetanów

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – HETMAN Włoszczowa

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – KLIMONTOWIANKA Klimontów

*PARTYZANT Radoszyce – TS 1946 NIDA Pińczów

 

Kolejka 11

6 – 7 października godz. 15.00

*TS 1946 NIDA Pińczów – KAMIENNA Brody

*KLIMONTOWIANKA Klimontów- PARTYZANT Radoszyce

*HETMAN Włoszczowa – GRANAT Skarżysko-Kamienna

*LUBRZANKA Kajetanów – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów

*GKS Nowiny – NAPRZÓD Jędrzejów (6.10.)

*KORONA SA II Kielce – UNIA Sędziszów (7.10. godz. 11.00)

*ALIT Ożarów – ŁKS Łagów (6.10.)

*ŁYSICA Bodzentyn – WIERNA Małogoszcz (7.10.)

*MKS NEPTUN Końskie – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

 

Kolejka 12

 13-14 października godz. 15.00

 *KAMIENNA Brody – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój (13.10.)

*WIERNA Małogoszcz – MKS NEPTUN Końskie (14.10.)

*ŁKS Łagów – ŁYSICA Bodzentyn

*UNIA Sędziszów – ALIT Ożarów

*NAPRZÓD Jędrzejów – KORONA SA II Kielce

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – GKS Nowiny

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – LUBRZANKA Kajetanów

*PARTYZANT Radoszyce – HETMAN Włoszczowa

*TS 1946 NIDA Pińczów – KLIMONTOWIANKA Klimontów

 

Kolejka 13

 20 – 21października godz. 14.00

 *KLIMONTOWIANKA Klimontów – KAMIENNA Brody (21.10.)

*HETMAN Włoszczowa – TS 1946 NIDA Pińczów

*LUBRZANKA Kajetanów – PARTYZANT Radoszyce

*GKS Nowiny – GRANAT Skarżysko-Kamienna (20.10.)

*KORONA SA II Kielce – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (21.10 godz. 11.00)

*ALIT Ożarów – NAPRZÓD Jędrzejów (20.10.)

*ŁYSICA Bodzentyn – UNIA Sędziszów (21.10.)

*MKS NEPTUN Końskie – ŁKS Łagów

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – WIERNA Małogoszcz

 

Kolejka 14

27 – 28 października godz 14.00

*KAMIENNA Brody – WIERNA Małogoszcz (27.10.)

*ŁKS Łagów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój (28.10.)

*UNIA Sędziszów- MKS NEPTUN Końskie

*NAPRZÓD Jędrzejów – ŁYSICA Bodzentyn

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – ALIT Ożarów

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – KORONA SA II Kielce

*PARTYZANT Radoszyce- GKS Nowiny

*TS 1946 NIDA Pińczów – LUBRZANKA Kajetanów

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – HETMAN Włoszczowa

 

Kolejka 15

w dniach 3-4 listopada godz. 13.00

*HETMAN Włoszczowa – KAMIENNA Brody (4.11.)

*LUBRZANKA Kajetanów – KLIMONTOWIANKA Klimontów

*GKS Nowiny – TS 1946 NIDA Pińczów (3.11.)

*KORONA SA II Kielce – PARTYZANT Radoszyce (4.11. godz. 11.00)

*ALIT Ożarów- GRANAT Skarżysko-Kamienna (3.11.)

*ŁYSICA Bodzentyn- MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (4.11.)

*MKS NEPTUN Końskie – NAPRZÓD Jędrzejów

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – UNIA Sędziszów

*WIERNA Małogoszcz – ŁKS Łagów

 

Kolejka 16

 10-11 listopada godz. 13.00

*KAMIENNA Brody – ŁKS Łagów (10.11.)

*UNIA Sędziszów – WIERNA Małogoszcz (11.11.)

*NAPRZÓD Jędrzejów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój

*MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – MKS NEPTUN Końskie

*GRANAT Skarżysko-Kamienna – ŁYSICA Bodzentyn

*PARTYZANT Radoszyce – ALIT Ożarów

*TS 1946 NIDA Pińczów – KORONA SA II KielcE

*KLIMONTOWIANKA Klimontów – GKS Nowiny

*HETMAN Włoszczowa – LUBRZANKA Kajetanów

 

Kolejka 17

17- 18 listopada godz. 13.00

*LUBRZANKA Kajetanów – KAMIENNA Brody (18.11.)

*GKS Nowiny – HETMAN Włoszczowa (17.11.)

*KORONA SA II Kielce – KLIMONTOWIANKA Klimontów (godz. 11.00)

*ALIT Ożarów – TS 1946 NIDA Pińczów

*ŁYSICA Bodzentyn – PARTYZANT Radoszyce (18.11.)

*MKS NEPTUN Końskie- GRANAT Skarżysko-Kamienna

*MKS ZDRÓJ Busko Zdrój  MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów

*WIERNA Małogoszcz – NAPRZÓD Jędrzejów

*ŁKS Łagów – UNIA Sędziszów

 

(az)