Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 10 września 2018

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W najbliższych dniach czeka cię powodzenie w praktycznych, materialnych sprawach. Zdobędziesz liczne nowe kontakty towarzyskie i zawodowe, od których zależy twój byt. Wystarczy, że będziesz trzymał rękę na pulsie i zaufasz swemu doświadczeniu. Wszystko wskazuje na to, że zdołasz się także oderwać od codziennych trosk związanych z zapewnianiem rodzinie bytu i sprawami materialnymi, i na chwilę znaleźć się w innym świecie.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Życie towarzyskie tak przyspieszy, że trudno ci się będzie skupić na tym, co masz do zrobienia w pracy czy w domu. Lecz pośród spotkań, przyjęć i imienin trzeba będzie się jakoś zorganizować. Jeśli podejdziesz do wszystkiego z zapałem, to sobie z pewnością poradzisz. Tym bardziej, że od znajomych mogą do ciebie dotrzeć informacje, za które będziesz bardzo wdzięczny i które poprawią ci humor.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Świetnie zadbasz o dom i rodzinę. Pamiętaj jednak, że za bardzo dogadzając zachciankom najmłodszych, wyrządzasz im krzywdę. No przecież w dorosłym życiu nie dostaną wszystkiego na talerzu, muszą potrafić o siebie zawalczyć… Szybko uporasz się ze sprzątaniem, zakupami i innymi obowiązkami, nie będą cię one męczyły. W stosunku do bliskich powinieneś być bardziej konsekwentny, bo jak tak dalej pójdzie, to nie starczy wam na rachunki.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz w świetnej formie. Poczujesz, że energia cię rozpiera. Udadzą się wszelkie treningi, zawody i wycieczki. W pracy nie będziesz miał zmartwień, wystarczy, że zrobisz tylko to, co do ciebie należy. Przed niektórymi z was podróże, możliwe, że zawitacie w rodzinne strony. Przywołacie w sobie wspomnienia z dzieciństwa, młodości, będzie wzruszająco, a do niektórych powrócą dawne uczucia.   

 

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przed tobą wiele przemyśleń i powrotu myślami do przeszłości. Być może zainteresujesz się psychologią, a w każdym razie zaczniesz poszukiwać tego, co może przynieść ulgę twoim uczuciom. Zaczniesz zgłębiać dziedziny, które pomagają radzić sobie z życiowymi problemami i dbać o dobre relacje z ludźmi. Zechcesz wzbogacić swoje życie, mniej się denerwować i żyć pełną piersią. Jeśli przy okazji zadbasz o innych, to ci się uda.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Serdeczna atmosfera zapanuje w twojej rodzinie. Zadrażnienia z pewnymi osobami, na przykład z nielubianymi sąsiadami lub znajomymi z pracy, pójdą w niepamięć. W związkach największym wrogiem jest proza życia i zajmowanie się codziennymi obowiązkami. Na szczęście pojawi się teraz wiele okazji, by oderwać się od codzienności i zobaczyć siebie nawzajem w innej scenerii. Problem tylko w tym, by umieć i chcieć z nich skorzystać.

 

  Waga (24 września – 23 października)

Planety będą cię nakłaniały do podróży. Dla wielu z was będzie to jedynie podróż w wyobraźni. Zanurzycie się w świecie swoich marzeń i fantazji. Niektórzy z was, ci bardziej odważni, będą te marzenia spełniać. Niekoniecznie od razu spakują walizki, ale przynajmniej zaczną odkładać fundusze, a nie wydawać pieniądze na wyprzedażach i kupować tyle żywności, że rodzina nie jest tego w stanie przejeść.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

  Planety sprzyjają kontaktom towarzyskim, ale także sprawom poważniejszym, jak życie zawodowe i finanse. Całkiem dobrze będzie ci się powodzić. Uzyskasz ważną poradę, dowiesz się czegoś potrzebnego oraz zbierzesz materiały do pracy lub nauki. Wieczorami dużo czasu będziesz spędzać w domu, z rodziną. Single mogą się spodziewać odwiedzin gości. W pracy atmosfera zrobi się rodzinno-towarzyska i trudno się będzie skupić.

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przed tobą czas niezadowolenia i lęków o przyszłość. Z jednej strony będziesz wiedział, że to nie ma sensu, ale z drugiej trudne myśli będą wciąż przychodzić. Poradzisz sobie z tym już niebawem, bądź tego pewien. Za to bardzo serdeczna atmosfera zapanuje w rodzinie. Zadrażnienia z pewnymi osobami pójdą w niepamięć. Dobrze podziała na ciebie wysiłek fizyczny, choć może się zdarzyć drobna kontuzja.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Twoja życiowa mądrość bardzo się przyda jakiejś zagubionej osobie. Doradzisz, wesprzesz, spędzisz trochę czasu z kimś, kto będzie ciebie potrzebował. I przy okazji znajdziesz bratnią duszę, bardzo się zaprzyjaźnisz. Słuchaj prognozy pogody, aby móc się odpowiednio ubierać. Możesz zmarznąć i się przeziębić, albo przegrzać i spocić w jakiejś ważnej sytuacji. W pracy wystąpisz w roli mediatora i zyskasz czyjąś wdzięczność.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Planety sprzyjają kontaktom towarzyskim, ale także sprawom poważniejszym, jak życie zawodowe i finanse. Całkiem dobrze będzie ci się powodzić. Uzyskasz ważną poradę, dowiesz się czegoś potrzebnego oraz zbierzesz materiały do pracy lub nauki. Wieczorami dużo czasu będziesz spędzać w domu, z rodziną. Single mogą się spodziewać odwiedzin gości. W pracy atmosfera zrobi się rodzinno-towarzyska i trudno się będzie skupić.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Zapanuje sympatyczna aura, sprzyjająca kontaktom między ludźmi różnych pokoleń lub zapatrywań, a także porozumieniu i zacieraniu podziałów. Zgromadzisz wokół siebie rodzinę i przyjaciół. Zmobilizujesz się do wysiłku i doprowadzisz do końca rozpoczęte zadania, jak wielkie sprzątanie w szafach albo remont przedpokoju. Zdobędziesz bardzo ładny przedmiot do domu, przy którym lepiej ci będzie wypoczywać.

 

 

Georgina