Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Bezpieczeństwo 1 października 2018

Z raportów

Oszukana w Internecie

62 – latka z naszego miasta kupiła za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych komplet zabawek. Kobieta przelała należne 75 zł na konto sprzedającego, jednak nie otrzymała zakupionego towaru, a kontakt z nim się urwał. Oszustwo zgłosiła 25 września br. w Komendzie Powiatowej Policji w Starachowicach.

 

Ukradł piły spalinowe

W okresie od 8 do 24 września br., nieznany sprawca ukradł z garażu na terenie gminy Pawłów dwie piły spalinowe. Właściciel oszacował stratę na 800 złotych.

 

Wypadek na krzyżówce

24 września br. około godziny 11.00 doszło do groźnej kolizji na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Oświatowej w Starachowicach. 38-letni mężczyzna kierujący fiatem, mimo znaku STOP, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej daewoo 32-letniej kobiecie i daewoo uderzyło w hyundaia, którym kierowała 50-letnia kobieta. Kierowcy byli trzeźwi.

 

Paliło się w rynku!

26 września br. o godzinie 14.50 do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Starachowicach wpłynęło zgłoszenie o palących się gałęziach na prywatnej posesji przy ul. Wysokiej. Strażacy podali prąd wody w natarciu i ugasili ogień.

 

Dwa wypadki w Iłży

29 września br. ok. godz. 10.00, na skrzyżowaniu ulic Wójtowskiej i płk. Muzyki, 28-letni kierujący samochodem hyundai nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 41-latkowi, jadącemu toyotą i doszło do zderzenia. Sprawca został przewieziony do szpitala. W tym samym dniu wieczorem (ok. godz. 20.30) zderzyły się na skrzyżowaniu Bodzentyńskiej i Jakubowskiego: audi, honda oraz mazda. Jedna osoba trafiła do szpitala. W obu wypadkach interweniowali iłżeccy strażacy.

 

(mac)