Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 8 października 2018

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Ogarnie cię rozleniwienie, ale musisz sobie z tym jakoś poradzić. Tym bardziej, że tylko krok będzie cię dzielił od depresyjnego nastroju. Najlepiej nie odmawiaj sobie przyjemności i koniecznie rusz z domu, jeśli dostaniesz jakieś zaproszenie. A takie z całą pewnością nadejdzie. Zaczniesz dogadzać sobie i spełniać swoje zachcianki, nawet takie bardziej kosztowne. Wszelkie smutki już niebawem przestaną mieć do ciebie dostęp.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Rodzina będzie wymagała od ciebie poświęcenia oraz wyrzeczeń, na które nie będziesz miał specjalnie ochoty się zdobyć. Nie denerwuj się, tylko przeczekaj trudny okres. Wkrótce im przejdzie, a ty będziesz mógł spokojnie zająć się swoimi sprawami i robić to, co zawsze. Poza tym znajdziesz kogoś, kto wspomoże cię lub nawet zastąpi w twoich obowiązkach. Wciągną cię jakieś interesujące zajęcia, które podziałają na ciebie energetyzująco.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Poniesiesz spore wydatki związane z domem i rodziną. Trzeba będzie opłacić dzieciom dodatkowe lekcje lub kupić pralkę, która się zepsuła. Uważaj, aby nie spóźnić się na pociąg lub na umówione spotkanie. Ci, którzy nie zdążą do pracy, dostaną reprymendę, lecz nic więcej. Bądź lojalny wobec najmłodszych członków swojej rodziny i nie omawiaj na forum ich problemów lub niestosownego zachowania.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz bardzo miłym gospodarzem dla odwiedzających cię gości. Przeważnie będą to krewni, lecz niektórzy zaproszą także znajomych z pracy. Ważne będzie to, że połączysz przyjemne z pożytecznym i omówisz z nimi jakieś poważne sprawy. Będziesz się dobrze bawił, a jednocześnie wynikną z tego dla ciebie i innych osób wymierne korzyści. Poczujesz się swobodnie przy kimś, kto dotąd wywoływał u ciebie tremę.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Układ planet sprzyja podróżom i wszelkim kontaktom z zagranicą. Spotkasz w swoim otoczeniu ludzi, z którymi wspaniale się poczujesz. Pośmiejesz się z nimi, pożartujesz, a jednocześnie będziesz mógł z nimi poważnie porozmawiać na interesujące cię tematy i zrobić z nimi coś ważnego. To mogą być członkowie twojej rodziny, z którymi teraz uda ci się nawiązać bardzo dobry kontakt, ale także znajomi, sąsiedzi lub koledzy z pracy.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Rozkwitną twoje talenty towarzyskie i gdzie się pojawisz, tam będziesz bardzo mile widziany. Wzbudzisz zainteresowanie oraz poprawisz nastrój innym ludziom, ale także sobie. W wolnych dniach razem z najbliższymi urządzicie sobie wycieczki. Będziecie zwiedzać, spacerować, zdobywać nowe szlaki. W pracy zaskarbisz sobie sympatię ludzi, a także umiejętnie dotrzesz do ważnych informacji, których innym nie udało się zdobyć.

 

Waga (24 września – 23 października)

W domu zapanują optymistyczne nastroje. Ktoś wyjdzie z choroby, zdobędzie nową pracę albo zarobi dodatkowe pieniądze. Będzie można wybrać się na duże zakupy i pokupować wszystkim potrzebne rzeczy na zimę. Będziecie się z rodziną świetnie prezentować i często usłyszycie komplementy. W pracy wiele będziesz zawdzięczał swojemu sprytowi. Wyprzedzisz w czymś koleżankę lub kolegę i dostaniesz pochwałę.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Czeka cię większy wysiłek fizyczny. Mogą to być ćwiczenia na siłowni, bieganie w jakiejś większej grupie, a kto tego nie preferuje, będzie robił wielkie porządki albo przemeblowanie w domu. Niektórzy z was będą robili porządki na działce lub w piwnicy. Dużo posiedzicie w kuchni, ale efekt będzie wyborny. W pierwszej połowie tygodnia wydasz więcej niż możesz sobie na to pozwolić, a za to w drugiej uda ci się zaoszczędzić.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Czas spędzisz na czytaniu książek lub nauce. Twoje myśli będą wracały do spraw z przeszłości. Mogą odżyć wspomnienia i pogrążysz się nostalgii. Na szczęście zjawi się ktoś, kto cię z tego skutecznie wyrwie. Spotkają cię jakieś niespodzianki, będziesz zaskoczony do czego jesteś zdolny. Może to być nawet nurkowanie albo jazda konna, w każdym razie zdarzą ci się jakieś ekstremalne sytuacje, dzięki którym poprawi ci się humor.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Doskonały czas aby oderwać się od schematów i nawyków. Także aby opanować nową wiedzę oraz przydatne umiejętności. Niektórzy z was zachwycą rodzinę i znajomych nowym daniem, które przygotują. Jeszcze inni zapiszą się na język obcy i rozpoczną naukę. Ale głównym polem działalności będzie dla ciebie dom i rodzina. Uzdolnieni manualnie samodzielnie zrobią jakiś mebel lub ozdobę do salonu czy kuchni.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Z dużym zaangażowaniem będziesz się zajmować swoimi najbliższymi. Być może trzeba będzie przypilnować twoje lub czyjeś dziecko albo ktoś zachoruje i będziesz go doglądać. Sporo uwagi poświęcisz także zwierzętom. Możliwe, że trzeba będzie odwiedzić weterynarza, a ci, którzy nie mają pupila, mogą go teraz znaleźć. Najlepiej takiego z przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Więcej czasu zajmie ci także przygotowywanie posiłków.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Powinieneś zrobić mały krok do tyłu i spojrzeć na wszystko z dystansu. Bo za bardzo skupiasz się na drobnych nieistotnych problemach i nękasz tym innych. Niektórzy spośród domowników są już na granicy wytrzymałości. Warto się teraz zastanowić nad lekką zmianą kierunku. Czas sprzyja przemyśleniom, długim rozmowom z kimś bliskim i planowaniu przyszłości. Zrobisz jakieś ważne postanowienia.

 

Georgina