Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 11 października 2018

Zwycięski Star, Kamienna z remisem

Ligowe granie

IV liga

*TS 1946 Nida Pińczów Kamienna Brody 1:1. Bramka dla Kamiennej: 18. Przemysław Rzepa.

*Łysica BodzentynWierna Małogoszcz 0:2

Klasa Okręgowa

*OKS Opatów – STAR Starachowice 1:3 (1:1). Bramki dla Staru: 19. Mariusz Fabjański, 55. Michał Stachura, 60, Maciej Horna.

Klasa A, grupa III

*Arka Pawłów – Ester Wojciechowice 6:2

 

Klasa B, grupa III

*KS Tarłów – FKS Łazy Starachowice 6:0 (2:0)

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych

*Star/Juventa – Rodzina Kielce 2:0

Podopieczni trenera Zdzisława Spadły wygrali mecz, po golu samobójczym i bramce Damiana Sadkowskiego.

– Przy obu golach asystował Patryk Mańturz, który rozegrał bardzo dobre zawody, a nie był to łatwy mecz, gdyż drużyna z Kielc ograniczała się jedynie do obrony i prób wyprowadzania kontrataków. 3 punkty zostały w Starachowicach, cel został osiągnięty – ocenił trener.

Centralna Liga Juniorów Młodszych

* Stal Mielec -Juventa Starachowice 5:0 (2:0)

Juventa: Strzelec (68. Jagiełło) – Wasilewski, Płatek, Cichocki, Moskwa – Białczak (41. Glina), Mikos (41. Bator), Michalczyk (50.Szułkiewicz) – Szymański (41. Anduła), Korczak (75. Swat), Skiba.

Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych

*Juventa Starachowice – Wierna Małogoszcz 1:1 (1:0). Bramka dla Juventy Marcel Kuźdub.

Centralna Liga Juniorów U-15
*Juventa Celsium Starachowice – TOP54 Biała Podlaska 0:4 (0:2).

*Wisła Kraków – Juventa Celsium Starachowice 7:1 (3:0). Bramka dla Juventy Jacek Safian.

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

*Juventa Starachowice – Alit Ożarów 0:0

Juventa: Daniel Jagiełło (41. Filip Wojtan) – Bartek Wolak, Hubert Białczak, Eryk Kalista (41. Kryspin Kutera), Marcel Szułkiewicz, Kuba Jagiełło (55. Sebastian Stajniak), Macel Czajka (41. Kacper Betlejewski), Bartek Jopek (41. Bartek Chojnacki), Maks Bator, Adam Hamera, Kuba Kowal (65. Mariusz Malinowski).Trener: Piotr Dejworek.

Klasa A Radom gr. I

*Polonia Iłża – Królewscy Jedlnia 0:2

Polonia: Wołyński, Godzisz, Gałczyński, Kolecki, Baran, Dynia, Kopciał, Cheda, Wątorski, Kutera, Nieczas.

 

W następnej kolejce grają:

14 października godz. 15.00

*Kamienna Brody – MKS Zdrój Busko Zdrój (13.10.)

*ŁKS Łagów – Łysica Bodzentyn

*STAR Starachowice – Nidzianka Bieliny

*Moravia Morawica – GKS Rudki

*GKS Łoniów – Arka Pawłów

*Gród Ćmińsk – Star/Juventa (13.10. godz. 13.00)

*Iskra Gózd – Polonia Iłża

*FKS Łazy Starachowice – Marol Jacentów

 

Star odpadł z Pucharu Polski

Przegrana podopiecznych Arkadiusza Bilskiego z Granatem Skarżysko – Kamienna wyeliminowała naszych piłkarzy z pucharowej rywalizacji na szczeblu okręgu.

*Star Starachowice – Granat Skarżysko – Kamienna 3:4 (0:3). Bramki dla Staru: Konrad Wójtowicz (67), Emil Gołyski (68), Mariusz Fabjański (89-karny) .

Star: Sieczka – Drabik, Gębura, Nowocień (60. Sokół), Chodniewicz (46. Stachura), Horna, Kania, Wójtowicz, Gołyski (69. Anduła), Niewczas (60. Kosztowniak), Fabjański.

(az)