Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 5 listopada 2018

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przybędzie ci sił i optymizmu. Będziesz miał nosa do ludzi. Potrafisz wyczuć, kto jest ci przychylny, a kto nie. Z łatwością rozpoznasz przyjaciół. Odnajdziesz zguby i trafisz na ważną wiadomość, której od dawna szukałeś. Zaprocentuje to, czego się niedawno nauczyłeś. Zaczniesz szukać nowej pracy, która przyniesie ci więcej satysfakcji i pieniędzy. Przeciwstawisz się tym, którzy cię źle traktują.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Aura sprzyja sukcesom, pracy oraz zażegnaniu sporów w domu. Przestaniecie się kłócić o to, kto ma posprzątać albo przygotować posiłek. Przyjdą zaproszenia na ciekawe spotkania, koncerty lub przedstawienia. Rozkwitnie twoje życie kulturalne. Unikaj dyskusji na temat rachunków, cen w sklepach, bo możesz się zdenerwować albo wywołać niekończąca się dyskusję. Będziesz miał teraz łatwość wypowiedzi i dobrze to wykorzystasz.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Osoby w stałych związkach dostaną prezent, który sprawi im ogromną radość. Samotnymi ktoś się zainteresuje. Przed tobą wyjścia do eleganckich, drogich restauracji. Zadbaj o to, aby dobrze wyglądać i kulturalnie się zachować. Częściej zaczniesz spotykać się z krewnymi. Będziecie wspominać dawne czasy przy herbatce. Zrobi się szalenie wesoło. Wykorzystaj ten czas, aby zaprowadzić spokój i zgodę w rodzinie.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Nie zabraknie ci energii ani pomysłów zarówno w pracy, jak i w domu. Zaczniesz planować zmiany, przemeblowania, malowania lub remonty. Porobisz potrzebne zakupy. Przy okazji trafisz na coś, co bardzo lubisz. Ugotujesz dobrą kolację i usłyszysz pochwały. Unikaj skarżenia się na innych i narzekania, bo ktoś może mieć o to do ciebie pretensje. Jeśli coś ci leży na sercu, to powiedz o tym prosto w oczy.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Skup się na swoich zadaniach i unikaj ryzyka. Planety będą cię wspierać. Przemyślisz różne sprawy i odkryjesz, jak łagodzić spory. Spokojniej się zrobi w pracy, a w domu będzie sielankowo. Wszyscy ci zechcą dogodzić. Szybko ci pójdzie wywiązywanie się z wszelkich obowiązków, a popołudniami i wieczorami będziesz sobie mógł pozwolić na relaks. Nie wyleguj się zbyt długo na kanapie, bo jeszcze przytyjesz, a nie możesz sobie teraz na to pozwolić.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Znajdziesz wyjście z kłopotów. Przekonasz wszystkich do spraw, na których ci zależy. Odłożysz pieniądze na drobiazg, który ci się podoba i zabłyśniesz na spotkaniu wśród znajomych. Będziesz spostrzegawcza i zdecydowana. Nie pozwolisz, aby ktoś cię prześcignął lub przegadał. Szczęście będą mieli teraz ci, którzy w pracy muszą dużo mówić. Unikaj niezdrowego jedzenia. Planety przestrzegają przed zupkami w torebkach czy pulpetami ze słoika.

Waga (24 września – 23 października)

Planety uczynią cię wyrozumiałym i serdecznym, a to sprzyja przyjaźni i miłości. Z pewnością spotkasz kogoś, kto wyda ci się bardzo bliski i jeśli odpowiednio postąpisz, będziecie kontynuowali i zacieśniali znajomość. W pracy będzie więcej obowiązków i drobnych problemów, które przezwyciężysz w bardzo szybkim tempie. Pomożesz swojemu partnerowi rozwiązać pewne zawodowe sprawy i poznasz jego znajomych.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Trochę nerwów czeka cię w domu, ale nie wpadaj w furię i nie rozpoczynaj kłótni. Machnij ręką na różne niedociągnięcia, bo nie ma o co kruszyć kopii. Po pierwsze, wszystko niebawem się wyprostuje, a po drugie, szkoda nerwów. Ktoś niebawem cię pocieszy, zaczniesz robić coś, co bardzo lubisz i co sprawi ci ogromną frajdę. Poza tym pojawi się szansa na znacznie bardziej intratne i ciekawe zajęcie.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zrób sobie wolne od martwienia się o wszystkich naokoło i denerwowania się tym, co dzieje się w pracy. Zamiast sprzątać w domu i dbać o to, żeby była pełna lodówka, odpocznij. Przyjemność sprawi ci miła pogawędka z kimś inteligentnym i pomysłowym. Wyskoczycie razem za miasto albo zaczniecie biegać. Nie będziesz się nudzić. Spotkasz kilka osób, które zechcą poznać twoją opinię na pewien temat. Masz szansę się wygadać i popisać.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Walcz z chandrą, chodząc do kina, na kawę, na spacery i na grzańca. Jeśli poprawi się twój humor, to nawiążesz lepsze relacje z sąsiadami i zaczniesz prowadzić bardziej towarzyskie życie. Uda się wam zrobić coś ważnego dla waszej małej społeczności. W pracy spokojnie rób swoje, nie daj się poganiać, a prędzej czy później zapanuje przyjazna atmosfera. Wyciągniesz wnioski z cudzych błędów i stawisz czoło przeciwnościom losu.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Moment sprzyja poważnym przemyśleniom i rozmowom na temat przyszłości. Wiele zrozumiesz i zaplanujesz swoje przyszłe kroki. Unikaj plotek, ale bardzo wciągną cię czyjeś sekrety. Przy okazji odkryjesz, że ktoś interesuje się tym, co dzieje się u ciebie. Zastanów się nad swoim podejściem do niektórych znajomych lub krewnych. Staraj się ich nie oceniać i nie krytykować, ale okazywać im pozytywne uczucia.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Będziesz w bardzo dobrym humorze i zechcesz zmienić coś w swoim życiu albo przynajmniej w domu. Pojawi się ku temu okazja. Przypomnisz sobie o złożonych obietnicach i zadzwonisz do kogoś, komu na tobie zależy. Przestaniesz się denerwować. Zrobisz dobry obiad i ucieszą cię pochwały oraz komplementy tych, których na niego zaprosisz. Nie denerwuj się, że jakieś plany zmienią się w ostatniej chwili, bo nie masz na to wpływu.

 

Georgina