Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 13 listopada 2018

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety przyciągną do ciebie masę ludzi. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia, towarzystwa czy rady, to teraz je otrzymasz. Będziesz się doskonale czuć w większym gronie, idealnie wpasujesz się w sytuację. Skup się na swojej drugiej połowie, gdyż twoje dobre słowa pomogą jej stawić czoła przeciwnościom losu. Single aktywnie zaczną szukać towarzystwa na długie zimowe wieczory i niebawem osiągną pod tym względem sukces.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Przed tobą ważne rozmowy. Porozmawiasz o tym, co lubisz, czyli o polityce, serialach lub gotowaniu. Ktoś zwróci uwagę na twoje sukcesy, ale też na niedokończone sprawy i niezrealizowane plany. Podpowie i doradzi, jak się za nie zabrać. Jest szansa, że wyjdzie z tego coś pożytecznego. Z chęcią zajmiesz się porządkami i zrobisz zakupy. Trafisz na atrakcyjne wyprzedaże i obkupisz całą swoją rodzinę. 

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Energii dodadzą ci domowe zajęcia. Jeśli zrobisz przemeblowanie albo pomalujesz pokój, to od razu lepiej się poczujesz. Bardzo przyjemne będzie wybieranie tapet czy koloru farb, a w nowym otoczeniu poczujesz się świeżo i radośnie. Od razu odmłodniejesz. Po wielkich zakupach zechcesz trochę poleżeć w domu pod kocykiem, tym bardziej, że w pracy czeka cię urwanie głowy. Trzeba będzie kogoś zastąpić lub komuś pomóc. 

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Planety proponują zadbać o siebie. I nie tylko o to, co zjesz dobrego, ale także o zdrowie. Jeśli coś cię rozboli, to nie szukaj porad w internecie, lecz idź do lekarza. W pracy dzięki swojej przezorności unikniesz kłopotów. Ktoś zechce cię wciągnąć w jakąś intrygę, lecz się nie dasz. W razie problemów, poproś o pomoc przychylne osoby, z pewnością takie są wokół ciebie. Tylko się rozejrzyj, a znajdzie się cała drużyna pomocników.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Ktoś cię pochwali i doceni. Sportowcy mają zapewniony sukces, urzędnicy dostaną nagrodę lub medal. Planety sprzyjają ważnym rozmowom i wspomnieniom. Spotkasz dawnych znajomych, może koleżanki lub kolegów ze szkoły. Będzie czas na radość i dużo dużo śmiechu. Dzięki osobistemu urokowi kogoś do siebie przyciągniesz i go zaczarujesz. Od ciebie zależy czy na długo. Odkryjesz powody, dla których warto się zmienić.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Staniesz się ciekawa świata i ludzi. Zaczniesz się czegoś uczyć, może zaplanujesz dodatkowe studia albo będziesz tropić cudze tajemnice. Jeśli już dowiesz się jakichś ważnych i ciekawych wiadomości, to lepiej zachowaj dyskrecję. Przygotuj się na zadania, które postawi przed tobą rodzina. Trzeba będzie wyjść na spacer, a może nawet pojechać na wycieczkę. Będziesz przewodnikiem, komentatorem i organizatorem.

 

Waga (24 września – 23 października)

Przed tobą sporo zamieszania. Nie wypoczniesz i nie wynudzisz się przed telewizorem. Ktoś może wpaść w odwiedziny i trzeba go będzie dobrze przyjąć. Możliwe, że będziesz musiał zaopiekować się chorą osobą albo przypilnować czyjegoś kota. Nie odmawiaj pomocy, bo i tobie kiedyś się przyda. Wpadniesz na pewien pomysł, który odmieni twoje spojrzenie na sprawy finansowe. Już niebawem zaczniesz lepiej zarabiać. 

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Pomóż swojemu szczęściu, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Przestań narzekać, że nie lubisz swojej pracy, ale weź sprawy w swoje ręce i poszukaj nowego zajęcia albo przynajmniej porozmawiaj z szefem, że powinieneś lepiej zarabiać. Całkiem możliwe, że cię awansuje albo przynajmniej dostaniesz premię. Jeśli trafisz na ofertę firmy, która właśnie poszukuje kogoś takiego jak ty, odważ się i złóż swoją ofertę.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Staniesz się szalenie kreatywny. Zaczniesz robić coś, o czym do tej pory tylko marzyłeś, zaplanujesz wyjazd i go zrealizujesz. Odniesiesz sukces w sprawach zawodowych. Zazdrosna osoba przestanie ci wreszcie zatruwać życie, a może nawet wyjedzie gdzieś daleko. Staniesz się bardziej otwarty na nowe znajomości lub związki. Ludzie od razu to wyczują i zaczną do ciebie lgnąć jak pszczoły do miodu. 

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Aura tygodnia jest idealna na naukę, zakładanie firmy, handel i zdawanie egzaminów. Nadrobisz zaległości w różnych dziedzinach. Napiszesz wiadomości do osób, które przez jakiś czas zaniedbałeś. To, czego się dawniej nauczyłeś, zacznie wreszcie procentować. Ktoś powierzy ci dodatkowe, bardzo odpowiedzialne zajęcie, z którego świetnie się wywiążesz. Zabłyśniesz w rodzinie, w pracy i wśród znajomych.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Kłótni nie będzie, ale za to będą szczere długie rozmowy. Ci, którzy nie są zadowoleni z życia, wreszcie wyjawią, czego pragną i co im nie pasuje. Osoba, które zechce spędzić z tobą życie albo przynajmniej dłuższy czas, będzie musiała się wykazać kreatywnością. Planety sprzyjają zacieśnianiu więzów, jakie łączą cię z dalszą rodziną. Przed wami spotkania i biesiady. Rozmowy o tym, co było i co wspólnie razem zamierzacie zrobić.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Czeka cię powodzenie w biznesie, lecz jeśli przyjdzie do podpisywania jakichś umów, to znajdź sobie fachowca, który cię wspomoże i doradzi. W domu skup się na tym, co najlepiej ci wychodzi i nie zaniedbuj rodziny, nawet jeśli masz dużo pracy i interes zajmuje ci głowę. Czyli na gotowaniu i zamawianiu przysmaków. Planety kuszą zakupami, szczególnie ubrań, kosmetyków i butów. Będzie tyle promocji, że nie wiadomo, jak sobie poradzisz. 

 

Georgina