Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 20 listopada 2018

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed tobą długa lista zadań do zrobienia. Żadnego lepiej nie odkładać na potem, bo wszystkie są ważne i niecierpiące zwłoki. W końcu dopniesz swego w każdej dziedzinie, za jaką się zabierzesz. Jesteś w dobrej formie i wysoko postawiona poprzeczka tylko doda ci sił. Pomyślny czas, jeśli zamierzasz podróżować. Dobrze pójdzie także tym, którzy kierują ludźmi. W życiu we dwoje zapanuje zgoda.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Właściwy moment, aby podjąć ważne decyzje. Powiedzieć „tak” albo „nie” tym, co trzeba, a potem ruszyć z miejsca. W miłości pary zaczną nowe życie. W domu dobry czas na rozpoczynanie przedsięwzięć albo duże zakupy, gdyż planety sprzyjają twórczemu wydawaniu pieniędzy. Weekend zechcesz spędzić inaczej niż zwykle. Jeśli nie masz nikogo odpowiedniego do towarzystwa, to może trzeba poszukać.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Jesteś pełen energii, a przed tobą możliwe są szczęśliwe zmiany. Twoje ciało potrzebuje ruchu, a umysł nowych wrażeń. Wspaniały czas dla tych, którzy się uczą. Planety pomogą wam pozdawać egzaminy i zdobyć wspaniałe oceny. Twoim udziałem mogą być szczęśliwe związki, korzystna współpraca i intratne propozycje. Bierz pełnymi garściami to, co ci życie daje. W weekend skupisz się bardziej na sprawach duchowych.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Co prawda nie będziesz wulkanem energii, ale uda ci się zrealizować to, co sobie zaplanujesz. Skupisz się na relacjach z bliskimi ludźmi. Będzie trochę rozmów i wyjść we dwoje. Może pojawić się w tobie tęsknota za kimś, kogo dawno nie widziałeś albo za czymś, czego nie robiłeś. Zaczniesz myśleć o zmianie stylu życia, lecz na razie to będą tylko plany. Posłuchasz czyichś rad i zaangażujesz się w jakieś ważne zajęcie.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Zaczniesz działać z rozmachem. Planety szykują ci wyjazdy i wyprawy. Możliwe, że niezbyt daleko, ale za to w ważnych sprawach. Ci, którzy lubią chodzić po górach, niebawem się tam wybiorą. A domownicy kilka wieczorów będą mogli spędzić na kanapie przed telewizorem. Dobry moment na poważne rozmowy w gronie najbliższych. Tym bardziej, że jesteś teraz bardziej rozluźniony i zdystansowany.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Ktoś pomoże ci odnieść sukces, ktoś inny potowarzyszy ci w trudnych chwilach albo zwyczajnie porozmawia wtedy, gdy będziesz tego potrzebowała. Jednym słowem otaczają cię ludzie, na których możesz liczyć. Nie bój się zaufać komuś, kto wyciąga do ciebie rękę albo proponuje korzystną współpracę, która na pierwszy rzut oka wygląda niepewnie. Warto podjąć pewne ryzyko, bo w dłuższej perspektywie nie będziesz żałowała.

   

 Waga (24 września – 23 października)

Potrzebujesz trochę odmiany i oderwania od codziennych spraw. Na dodatek zauważysz, że twoim najbliższym to by się także przydało. Zaplanujesz wyjście tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Przeżyjesz w końcu dzień, na który długo czekałaś. W pracy odczujesz, że wiele zawdzięczasz swoim współpracownikom. W trudnej sytuacji staną za tobą murem. Poza tym, ktoś przypomni ci o czymś, co wypadło ci z głowy.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nikt nie lubi odmawiać sobie zachcianek, a i ty za tym nie przepadasz. Nawet jeśli nie powinieneś, zjesz parę zbyt późnych i zbyt obfitych kolacji, a niektórzy pozwolą sobie na wielki deser w nowej modnej cukierni. Trzeba będzie potem poćwiczyć. W pracy możliwe są większe dochody, ale tylko przy współpracy z odpowiednimi ludźmi. Unikaj pożyczania, bo długo będziesz potem czekał na swoje pieniądze.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

O twoim powodzeniu może zadecydować to, jak sobie ułożysz stosunki z ludźmi. Tym bardziej, że okazji do kontaktów towarzyskich będzie więcej niż zwykle. Bardzo możliwe, że weźmiesz udział w jakimś szkoleniu lub służbowym wyjeździe. Może to być także jakiś kurs albo przynajmniej zebranie. Trzeba się będzie sporo uczyć i pracować, ale zmusi cię to do wysiłku i sprawi, że dużo osiągniesz.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Poczujesz, że nie jesteś sam, że ktoś pewnie obok ciebie stoi. Niektóre problemy, z którymi dotąd się borykałeś, zaczniesz dzielić z innymi, a tym samym trochę ci ulży. Przekonasz się, że tak jest lepiej i łatwiej. Znajdziecie wspólnie wyjście z sytuacji, opracujecie technikę postępowania. Owocne będą narady i zebrania. Nie staraj się ukryć w tłumie, ale zabieraj śmiało głos, jeśli tylko masz coś ważnego do powiedzenia.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Skupisz się na sprawach praktycznych. Dużo rzeczy w domu trzeba będzie naprawić lub dopilnować pod względem gospodarskim. Kupisz coś ładnego do domu, zaprosisz gości do nowo udekorowanego mieszkania. Pojawią się okazje na dodatkowe zyski. Możliwe, że znajdziesz dodatkową nieźle płatną pracę albo dostaniesz jednorazowe intratne zlecenie. Koniecznie wygospodaruj więcej czasu dla swoich bliskich.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Korzystny układ planet sprawi, że pojawią się nowe pomysły na życie. Zaprzyjaźnisz się z kimś ciekawym, kto dotychczas zachowywał do ciebie dystans. Okaże się, że nadajecie na tych samych falach i lubicie robić to samo oraz macie o czym ze sobą pogadać. Koniecznie zacznij myśleć o drobnych niespodziankach lub prezentach dla najbliższych. Dobrze się poczujesz, jeśli sprawisz im radość i spełnisz ich marzenia.

 

 

 

 

Georgina