Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 26 listopada 2018

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Pojawią się okazje wróżące dodatkowe zyski dla ciebie. Dzięki nim poczujesz się pewniej w świecie finansów. Wiele spraw będzie wymagało szybkich decyzji. Trzeba się będzie spieszyć, bo pojawią się rzeczy nieprzewidziane, a także spadną na ciebie dodatkowe zadania. Uważaj, bo ktoś cię może skontrolować lub zrobić ci egzamin z umiejętności albo sprawdzić, czy zrobiłeś to, co do ciebie należy. Cokolwiek się zdarzy, nie trać głowy.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Będziesz pełen energii i inicjatywy, bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Dobry moment, aby znaleźć nowe przyjaźnie albo nawiązać jeszcze lepsze relacje z tymi osobami, które już znasz. Los postawi przed tobą wyzwania, ale doda ci także siły, aby im sprostać. Koniecznie odłóż na bok zwątpienia i zabierz się do dzieła. Twoim żywiołem staną się nauka lub podróże. Zrób wszystko, żeby nie tylko palcem po mapie.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Pomyślnie potoczy się w sprawach zawodowych i działalności społecznej lub politycznej, jeśli taką się zajmujesz. W domu zakończą się spory i spędzicie kilka bardzo miłych popołudni oraz wieczorów. Zapanuje stabilizacja w dziedzinach, w których dotąd były chaos i zamieszanie. Poczujesz wreszcie, że stoisz na twardym gruncie. Unikaj pośpiechu, nieporozumień, zwłaszcza z osobami, z którymi łączą cię uczucia.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

W domu będziesz bojowy i zechcesz postawić na swoim. Szczególnie, jeśli chodzi o wydatki lub planowanie menu. Jest jednak szansa, że nawet porządna kłótnia zakończy się konstruktywnie. Sprawy domowe wymagać będą od ciebie większego zaangażowania. Trzeba się będzie kimś opiekować w chorobie lub pocieszać. Jeśli kogoś kochasz, to musisz to okazać. W życiu zawodowym trzymaj się drogi, którą wybrałeś.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Warto zrezygnować z chwilowych przyjemności i zacisnąć nieco pasa. Jeśli narzucisz sobie dyscyplinę finansową, to już niebawem będziesz jeździł wymarzonym autem albo pojedziesz na wspaniałe wakacje. W domu zaczniesz mieć dobry kontakt z rodziną, nawet dalszymi krewnymi. Dzieci będą do ciebie lgnęły, pójdziecie na spacer, do kina lub sali zabaw. Dobry moment na aktywne spędzanie czasu i to nie muszą być domowe porządki.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Możliwe, że tu i teraz będzie ci brakowało pieniędzy, ale masz przed sobą obiecujące perspektywy. Bądź pewna, że twoja przyszłość rysuje się bezpiecznie, nawet jeśli na pierwszy rzut oka to tak nie wygląda. Jeśli podejdziesz do tego wystarczająco optymistycznie, to chwilowe braki w portfelu nie będą takie trudne. Tym bardziej, że obok ciebie pojawi się ktoś, kto cię wesprze i pomoże w różnych codziennych sytuacjach.

   

  Waga (24 września – 23 października)

Przed tobą bardzo miły czas. Zdarzą się wyjątkowe dni. Planety sprzyjają tym, którzy lubią się czegoś uczyć, są otwarci na ludzi i nowe sytuacje. To jest twój czas, będziesz żyła na pełnych obrotach. Twórcy czy sportowcy zdobędą nagrody, przedsiębiorcy nowe rynki, a ci, którzy siedzą w domach, znajdą intratną pracę. W życiu we dwoje nadejdzie chwila, by podzielić się swoimi tajemnicami.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

  Trzeba będzie się uporać z zaległościami. Na przykład zapłacić stare rachunki lub spełnić dawno daną, lecz zapomnianą obietnicę. Ktoś z bliskich lub przyjaciół będzie potrzebował twojego wsparcia i zorganizujesz wam czas na pogaduchy. Planety sprzyjają zmianom. Pomyśl, czy to nie pora, aby iść do fryzjera lub odnowić garderobę. Niektórzy z was zdecydują się na zmianę samochodu lub inne zmiany w życiu.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nie będziesz wiedział za co się złapać. Ale w tym całym zamieszaniu wpadniesz na ciekawe pomysły, coś cię olśni. W tym galimatiasie zdążysz jeszcze przeczytać ciekawą książkę, pójść do fryzjera albo na premierę filmu. Wieczorami pomajsterkujesz, coś ugotujesz lub upieczesz – ku uciesze domowników. Warto zadbać o swoje zdrowie i naprawić popsute przedmioty. Odzyskasz spokój i będziesz miał więcej czasu dla bliskich.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Ktoś będzie potrzebował od ciebie rady, opieki lub pokierowania w ważnych sprawach. Możliwe, że to twoja druga połówka lub dziecko. Pozostań w zgodzie ze sobą, a wszystko ułoży się harmonijnie. To, co robisz, czym się zajmujesz, zyska uznanie, a może nawet sławę. Dopisze ci nastrój do rozrywki i miłych towarzyskich spotkań. W weekend ktoś cię wyciągnie z domu. Przed tobą spotkanie z grupą znajomych.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Koniec z robieniem czegoś byle jak. Jeżeli dotąd zaniedbywałeś niektóre sprawy, teraz będziesz się musiał bardziej przyłożyć. Możliwe są kontrole, sprawdziany, komisje. Tak się przez to skoncentrujesz, że zaczniesz dawać z siebie wszystko. Niektórzy z was dzięki temu mogą sporo osiągnąć. Podpiszesz korzystną umowę, nowy kontrakt, zdasz ważny egzamin. Spojrzysz z większym optymizmem w przyszłość.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Moment sprzyja snuciu planów i marzeń. Pomożesz komuś w potrzebie, czym zyskasz jego wdzięczność i sympatię. Uda ci się uniknąć błędów, jeśli zaczniesz słuchać innych, bardziej doświadczonych. Szczególnie, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie lub zdobywanie pieniędzy. Warto znaleźć dzień na oderwanie się od codzienności. Dobrze ci zrobi, jeśli naładujesz akumulatory, a potem wrócisz do swoich zadań.

Georgina