Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 26 listopada 2018

Mistrzostwa w kickboxingu

Za 2 tygodnie w Starachowicach

 

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formuły oriental rules & kick light masters odbywać się będą w dniach 7- 9 grudnia br. w Miejskiej Hali Sportowej. Do Starachowic przyjadą najlepsi zawodnicy z całego kraju, pojawią się także fighterzy z Ukrainy.                                         Rywalizacja rozpocznie się 8 grudnia (sobota) o godz. 9.00 pierwszą serią walk eliminacyjnych, a o godz. 15.00 planowane jest uroczyste otwarcie mistrzostw. W niedzielę – 9 grudnia, trwać będą od godz. 9.00 do 13.00 walki półfinałowe, o godz. 14.00 rozegrane będą finały, natomiast gala finałowa rozpocznie się o godz.16.30.

O mistrzowskie tytuły walczyć będzie liczna reprezentacja starachowickiego Dragona. W kategorii juniorów młodszych wystąpią: Alicja Siebyła (48 kg), Wiktoria Kania (60 kg), Krystian Dobrucki (81 kg), w kategorii juniorów starszych: Kamil Świtek (57 kg), Adrian Gunia (60 kg), Filip Zawłocki (86 kg), w grupie seniorów: Damian Śpiewak (63 kg), Jacek Miszta (81 kg), Karol Mamerski 75 kg), Kazimierz Pera (91 kg), a w kategorii masters: Marek Jasiński (74 kg).

Zapowiada się niesamowita atmosfera sportowa, będą emocje.

– Jeśli jesteś miłośnikiem sportów walki, to takiej okazji z pewnością nie możesz przegapić. Starachowice i miejska hala sportowa po raz kolejny staną się areną zmagań mistrzostw Polski w kickboxingu, w niezwykle widowiskowej formule oriental rules. Iskry polecą w ringu – zapewnia Marek Jasiński – prezes Dragona, główny organizator imprezy.

(mk)