Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Bezpieczeństwo 26 listopada 2018

Znaleziono martwych mężczyzn

Zwłoki mężczyzny leżały w pustostanie na jednej z posesji przy ulicy Piłsudskiego w Starachowicach. Znaleziono je w miniony wtorek.

Przez kilka godzin trwały czynności policyjne w miejscu, gdzie 20 listopada br. znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak poinformował GAZETĘ rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, st. sierżant Paweł Kusiak, prowadzone były pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Starachowicach. Na miejscu obecny był również lekarz patomorfolog, który wstępnie wykluczył udział osób trzecich.

W piątek (23 listopada br.) starachowickim śledczym udało się ustalić personalia denata. To 51 – letni mieszkaniec powiatu radomskiego. Ciało zabezpieczono do dalszych badań, a przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Cztery dni wcześniej – 16 listopada po godz. 22.00 ujawniono natomiast w mieszkaniu w bloku na osiedlu Wzgórze zwłoki 34 -letniego starachowiczanina.

– Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecich, lub inne działanie o charakterze przestępczym – stwierdził rzecznik KPP.

Nie zatrzymano nikogo w tej sprawie, zwłoki mężczyzny zostały natomiast zabezpieczone do dalszych badań.

(azab)

Ciało 51 – letniego mężczyzny znaleziono w jednej z posesji przy ulicy Piłsudskiego w Starachowicach