Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 4 grudnia 2018

Horoskop dla Ciebie

 Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Skończysz z robieniem wielu rzeczy byle jak. Staniesz się perfekcjonistą. Meble w twoim domu będą lśniły, a na kolację nie wystarczą ci zwykłe kanapki czy parówki. Zaczniesz lepiej odżywiać siebie, a przy okazji najbliższych. Zapragniesz walczyć o swoje za wszelką cenę i postawisz się szefowi w pracy. Możliwa jest rozmowa w sprawie podwyżki. Wiele osiągniesz i zostaniesz zauważonym przez tych, którzy coś mają do powiedzenia.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Od rana będziesz mieć mnóstwo ciekawych pomysłów. Zaproponujesz najbliższym wyjścia w ciekawe miejsca, wyjazdy oraz wspólne spędzanie czasu w taki sposób, jaki dotychczas nawet się wam nie śnił. Moment sprzyja snuciu planów i marzeń. Spełnią się szczególnie te, które zaczniesz od razu realizować. Z większym optymizmem zaczniesz patrzeć w przyszłość i uwierzysz, że czeka cię znacznie lepszy los, niż dotąd sądziłeś.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Pomożesz komuś w potrzebie. Zaangażujesz się w zbiórkę lub charytatywną akcję. Niektórzy będą zbierali pieniądze dla potrzebujących, inni wezmą się za remonty u ludzi, którzy dotąd nie mogli sobie na nie pozwolić. Zyskasz wdzięczność, sympatię oraz nowych przyjaciół. Warto pomyśleć o innych, a nie tylko martwić się własnymi kłopotami, bo nic dobrego z tego nie wyniknie poza niepotrzebnymi stresami.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Skutecznie załatwisz różne sprawy w urzędach, bankach czy innych instytucjach. Nauczysz się czegoś nowego, a ci, którzy nie mają prawa jazdy, wkrótce je dostaną. Zdasz egzaminy, zrobisz kursy, które pomogą ci w karierze. Zgarniesz same pochwały w pracy i od rodziny, która zauważy, jak bardzo się dla niej starasz. Zechcesz wziąć udział w rywalizacji i pokazać, że jesteś kimś wyjątkowym i na wiele cię stać.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Niepodzielnie będziesz rządził w domu. To ty zdecydujesz, jaki kolor ścian wybrać przy remoncie czy jaką kupić kanapę. Poskromisz tych, którzy wydają za dużo pieniędzy, zaoszczędzisz, ale wcale nie będziesz biedował. Pociągać cię będą ambitne, ryzykowne zadania. Możliwe, że wybierzesz się na wycieczkę w góry, poszukasz lepszej pracy albo nauczysz się czegoś, czego dotąd się obawiałeś.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Przestaniesz być taka uprzejma dla tych, którzy są dla ciebie złośliwi i zbyt wymagający. Pokażesz, że masz swoje zdanie i skutecznie się im postawisz. Mina im zrzednie i ustąpią przed twoim naporem. Poczujesz, że bitwa jest wygrana. To cię zmobilizuje, doda ci sił i sprawi, że dalej zechcesz walczyć o swoje. Wreszcie zrozumiesz, kto sprzyja twoim interesom, a kto ci szkodzi i nauczysz się, jak z nimi postępować.

   

  Waga (24 września – 23 października)

Jest coraz zimniej i smutniej na dworze. Koniecznie musisz o siebie zadbać i poprawić sobie humor, bo inaczej niebawem popadniesz w chandrę. Trzeba pobudzić swoją życiową energię, robić coś, aby ją w sobie spotęgować. Sama wiesz przecież, co najbardziej lubisz. Warto zabrać się za coś konkretnego, pogaduszki z przyjaciółmi i zakupy w centrach handlowych nie polepszą ci nastroju. Majsterkowicze coś zbudują, a pomysłowi wymyślą.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

  Przyszedł czas na poważne rozmowy z przyjaciółmi lub z drugą połową. Jeśli coś się ostatnio między wami psuło, to macie szansę to naprawić. Zrób wszystko, aby w tym tych dniach nie siedzieć w pracy po godzinach, ale szybko przychodzić do domu i mieć czas dla najbliższych. Planety sprzyjają odpoczynkowi i wieczorom w rodzinnym gronie. Single będą miały szczęście do ciekawych dyskusji oraz flirtów, także w internecie.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Znajdziesz w sobie dużo siły, aby zmieniać swoje życie i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jeśli ktoś cię ogranicza lub krytykuje albo wkracza na twoje terytorium, to teraz sobie świetnie z nim poradzisz. Wyzwolisz się z jego wpływu i znajdziesz siłę, aby się przeciwstawić. Skutek będzie zaskakujący dla ciebie i twojego otoczenia. Będziesz miał powodzenie w wielu dziedzinach, także u płci przeciwnej. Ktoś ci zaproponuje wspólne wyjście.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Po dniu pełnym angażujących cię wydarzeń koniecznie znajdź sposób na regenerację sił. Dom będzie dla ciebie ostoją i twoim królestwem. Jeszcze ładniej go urządzisz. Kupisz sobie jakiś atrakcyjny drobiazg, dzięki któremu będzie ci przyjemniej. To dobry czas na dbanie o rodzinę, gromadzenie zapasów i na wygodne urządzanie się. Przyjdą do ciebie goście bez zapowiedzi. Za to tacy mili, że dostaniesz przy nich skrzydeł.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Ktoś ci podpadnie i cię zdenerwuje. Trzeba będzie uspokoić emocje i zapomnieć. Nie myśl o zemście, lecz zajmij się czymś przyjemnym, co ukoi twoje nerwy. Poznasz jakiś ważny sekret towarzyski lub rodzinny. Jeśli odpowiednio zadziałasz, to możesz na tej wiedzy wiele skorzystać. W domu trudno ci się będzie zmusić do codziennych obowiązków. O dodatkowych pracach czy większych porządkach nie zechcesz słyszeć. Lepiej się rozerwij.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Jeśli masz odłożonych trochę pieniędzy, to dobrze zrobisz, gdy je mądrze zainwestujesz. Szkoda trzymać oszczędności w skarpecie, bo czarna godzina jeszcze długo nie nadejdzie. Tym bardziej, że planety zadziałają korzystnie i wpadniesz na pomysł, jak zarobić. To dobry czas na kupowanie nieruchomości i poważne decyzje finansowe. W weekend pojawią się nieoczekiwane inspiracje i otoczą cię ciekawe osoby.

Georgina