Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 20 grudnia 2018

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Nie wykręcisz się nadmiarem obowiązków i spędzisz więcej czasu z ukochaną osobą. Poczujesz się wspaniale, zresztą nie tylko tobie będzie tak miło. W zamian twoja druga połówka spełni każde twoje życzenie. Na początek zaprosi cię na romantyczną kolację. Dużo zrobisz, by pokazać się ludziom z jak najlepszej strony. Nauczysz się czegoś nowego, nawet jeśli będzie to wymagało od ciebie sporych wyrzeczeń. Ważne, że się rozwijasz.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

W domu zapanuje dużo miłości i radości. Poczujesz, że zbliżają się święta, a dzieci i teściowe przestaną wreszcie narzekać. Co więcej, usłyszysz od nich dobre słowa i pochwały. W pracy przestaniesz przejmować się drobiazgami i nabierzesz dystansu do humorów twoich przełożonych. Czas zadbać o siebie, swoich najbliższych oraz o zwierzęta. Przetestujesz różne wzmacniające kuracje i poczujesz się o niebo lepiej.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Odetchniesz, bo rodzina przestanie się wreszcie wtrącać w twoje życie i mówić ci, co masz robić, a czego nie. Swobodnie będziesz mógł podjąć samodzielnie decyzje dotyczące twojej przyszłości. Na dodatek już wkrótce odczujesz, że nie popełniłeś błędu. Samotnym serce zabije znacznie żywiej na widok kogoś przedstawionego przez kolegów. Lecz nie pokazuj, że ci zależy, a daj się zdobywać.

 

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Otworzą się przed tobą ważne drzwi do kariery lub nowego etapu w życiu osobistym. Planety obiecują ci szczęście w biznesie, jednak nie możesz siedzieć z założonymi rękami i czekać, aż samo przyjdzie. Jeżeli się przyłożysz, to przed tobą jest szansa awansu oraz podwyżki, która zmotywuje cię do jeszcze bardziej owocnej pracy. Spadną na ciebie komplementy i dowody uznania, co sprawi, że poczujesz się bardzo przyjemnie.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Wystarczy ci gotówki na wszystkie prezenty, które zaplanowałeś zrobić swoim najbliższym. A na dodatek jeszcze ci trochę zostanie i będziesz mógł sobie zrobić jakąś przyjemność. Przed tobą miły czas wypełniony ostatnimi przedświątecznymi przygotowaniami i rozmowami o tym, co kto przyrządzi na wigilię. Znajdziesz czas, aby porządnie wysprzątać dom albo pomóc osobom, które pod tym względem grają pierwsze skrzypce w twojej rodzinie.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Wyjaśnisz wszelkie nieporozumienia i pogodzisz się z ludźmi, z którymi wszedłeś w spory. Trudno cię będzie zatrzymać w jednym miejscu, gdyż masz teraz mnóstwo spraw na głowie. Lecz z pewnością zdążysz jeszcze zrobić prezenty świąteczne, a nawet nie zapomnisz ich przepięknie zapakować. W pracy będziesz miał więcej cierpliwości niż zwykle, szczególnie do kolegów, którzy jeszcze się uczą, oraz do nerwowych szefów.

  Waga (24 września – 23 października)

Nawet jeśli wpakujesz się w jakieś kłopoty, to okażą się one tymczasowe i pomogą ci z nich wyjść zaufani przyjaciele. Nauczysz się czegoś pożytecznego na własnych błędach, a poza tym przekonasz się, że nie jesteś sama i masz na kogo liczyć. Dostaniesz dobre oferty w bankach, biurach, firmach telekomunikacyjnych. W weekend ktoś zapewni ci dobrą zabawę. Przypomnisz sobie, co przynosiło ci radość w przeszłości.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Komuś pomożesz, zyskasz czyjąś wdzięczność. Poczujesz się potrzebny i ważny. Możesz liczyć na zaproszenia od miłych znajomych oraz na wizytę przyjaciół. Planety pomogą ci się zabrać za dom i sprawy rodzinne. Podejmiesz słuszne decyzje, uporasz się z zaległościami i popłacisz rachunki, nawet te zaległe. Pilnuj, żeby nie być niczyim dłużnikiem i oddać, co pożyczyłeś. A jeśli ktoś ci z czymś zalega, nie obawiaj się upomnieć o swoje.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nie daj się zdołować komuś, kto ciągle narzeka, że jest szaro i smutno. Zrób coś dobrego do jedzenia na poprawę nastroju, kup kwiaty, zapal nastrojowe świece. Jeżeli irytują cię niektóre obowiązki, to poszukaj sposobu, jak wykonać je szybciej lub w ogóle ich uniknąć. Dobrze zrobisz, jeśli zainwestujesz w nowy odkurzacz i nic się nie stanie, jeżeli kilka razy zrobisz obiad z mrożonki, a czas, który zaoszczędzisz, spędzisz znacznie milej.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Ktoś cię przytuli i pocieszy. Usłyszysz miłe słowa, a na dodatek całkiem możliwe, że ktoś cię obdaruje czymś, o czym marzysz. Samotni powinni unikać internetowych znajomości. Znajdź trochę więcej czasu i zainwestuj w siebie. Dobrze ci zrobią wizyta u fryzjera lub w spa. W weekend goście wproszą się na obiad lub deser. Nie denerwuj się, bo będziesz mógł pokazać im, że jesteś gościnny i potrafisz gotować.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz miał ochotę poleżeć i poczytać. I nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów, bo jeszcze przyjdą dni, że się napracujesz w kuchni. W pracy nauczysz się odróżniać prawdziwych przyjaciół od ludzi, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Jeśli zechcesz coś zmienić w życiu, to niebawem nadarzy się okazja. Pomyśl, gdzie chciałbyś wyjechać tej zimy. Zajmij się także zakupami i porządkami w finansach.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Na początku tygodnia możesz mieć gorszy humor. Nawet nie dlatego, że ktoś cię zdenerwuje czy zdarzy się coś przykrego. Źle wpłynie na ciebie brak słońca i zimno na dworze. Warto w te dni poszukać antidotum, na przykład więcej spacerować lub nawet pobiegać albo upiec szarlotkę i zaprosić sąsiadów lub znajomych. Pod koniec tygodnia twoje samopoczucie się znacznie poprawi. Pojawią się powody do radości, bo ktoś ci zrobi miłą niespodziankę.

Georgina