Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 2 stycznia 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Zrobisz się bardziej szczery w sprawach dotyczących twojego związku. Jeśli nie będziesz wiedział, co dalej robić i jak go zmienić, to zaczniesz szukać dobrego doradcy lub wróżki. Jeżeli czujesz, że trzeba przeprowadzić porządki w pewnych relacjach, to nie bój się ich rozpoczynać. Tym bardziej że nie będziesz sam, ktoś bliski da ci taką masę dobrej energii, że od razu się lepiej poczujesz. W pracy staniesz się kreatywny, ale też czujny.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Nie będziesz mógł znieść smutnych min kogoś bliskiego i weźmiesz sprawy w swoje ręce. Jeśli nie daje sobie rady z życiem lub z pracą, postanowisz mu pomóc. Sam się przy okazji nauczysz czegoś bardzo potrzebnego do życia. Wieczorami zajmiesz się swoją rodziną i domem. Obowiązki domowe tak zajmą ci głowę, że możesz zapomnieć o czymś ważnym. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Planety pomogą ci rozkręcić karierę. Do głowy przyjdą ci pomysły, jak zabłysnąć w pracy lub zdobyć więcej pieniędzy. Pamiętaj, że w każdej sytuacji warto mieć sprzymierzeńców. Popołudnia i wieczory sprzyjają okazywaniu miłości. Usłyszysz miłe słowa od najbliższych, a i ty nie powinieneś być dłużny. Planety przegonią wszelkie problemy. Trudne rozmowy pójdą po twojej myśli, a ludzie zaczną się z tobą liczyć.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Unikniesz większych wydatków i nauczysz się inwestować. Ktoś zainteresuje cię całkiem nowymi dziedzinami, możliwe nawet, że wejdziesz z kimś w spółkę. Zapomnisz o starych sprawach i przestaniesz żywić dawne urazy. Postawisz na zgodę i przyjaźń, a na przypieczętowanie zaprosisz duże grono znajomych na obiad lub kolację. Popołudniami będziesz chodził na spacery, pobiegasz lub znajdziesz sobie inne zajęcia.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

  Niestety, będziesz miał sporo pracy. Ten czas sprzyja siedzeniu po godzinach, nadrabianiu zaległości albo jakimś dodatkowym, nadprogramowym zajęciom. Przy okazji jednak rozwiniesz swoje pasje i staniesz się wydajniejszy, bo lepiej zaczniesz wszystko planować. Ucieszą cię wiadomości i zaproszenia, które otrzymasz. Tym bardziej że odezwie się wreszcie ktoś, kogo bardzo lubisz, a myślałeś, że się na Ciebie gniewa.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

  Nadchodzący czas przyniesie nostalgię i masę wspomnień, ale nie pogrążysz się w smutku. Wręcz przeciwnie, dojdziesz do wniosku, że masz bardzo fajne życie. Wpadniesz w dobry nastrój, poczujesz się lekko i swobodnie. To sprawi, że będziesz miał świetne pomysły, jak usprawnić swoją pracę i być bardziej wydajnym. Udadzą się wszelkie poufne rozmowy i tajne spotkania. Nikt się nie dowie o tym, co planujesz.

 

  Waga (24 września – 23 października)

  Unikaj wizyt w urzędach, pośpiechu i ryzykownych decyzji. Jeśli odpowiednio podejdziesz do swoich obowiązków w pracy, możesz się spodziewać niespodzianek od losu. A jeśli na dodatek pokonasz w sobie strach przed przyszłością, nowościami i zmianami, to wiele spraw zacznie się klarować i pokazywać w całkiem nowym świetle. Nie będziesz się już obawiał tego, co dotąd cię niemal przerażało.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Planety będą sprzyjały życiu rodzinnemu, odpoczynkowi i miłości. Ten czas upłynie ci w spokoju. Uda ci się pogodzić wszelkie sprzeczności, załagodzisz także konflikty w domu lub w pracy, a w nagrodę otrzymasz życiową harmonię. Sukcesy zawodowe wprawią cię w dobry nastrój. Zaprosisz znajomych na szampana lub na kawę. Dzieciom kupisz coś ładnego, a swojej drugiej połowie zrobisz wymarzoną niespodziankę.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Powiodą ci się nawet nieprawdopodobne przedsięwzięcia. Masz szansę na wygraną w grach losowych. W pracy wejdziesz w bardzo dobry, twórczy etap. Nikt cię nie zdenerwuje, a wręcz przeciwnie, docenią twoje starania i umiejętności. Nawet ci, którzy by teraz zostali zwolnieni z pracy, nie mają się co smucić, bo byłby to kolejny krok na ich drodze do samorealizacji, no może jedynie trochę trudniejszy.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Całkiem możliwe, że ktoś cię namówi do rozpoczęcia studiów lub podnoszenia kwalifikacji w jakikolwiek inny sposób. Ci, którzy nie znają języków obcych, zaczną się ich uczyć, a którzy nie potrafią jeździć autem, zapiszą się na prawo jazdy. Uporządkujesz w swoim życiu wiele spraw i zaczniesz działać bardzo skutecznie. Uważaj na pieniądze, bo masz teraz w sobie chęć do ich beztroskiego trwonienia.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Z łatwością nawiążesz nowe kontakty towarzyskie oraz przyjaźnie. Ludzie w jakiś dziwny sposób będą się do ciebie garnęli. Poczujesz się atrakcyjny i interesujący, ale najbliżsi zauważą wreszcie w tobie także inne, ważniejsze cechy. Masz dobre serce, jesteś wrażliwy i empatyczny. I tym właśnie zjednasz do siebie otoczenie. Jest szansa na zimowy urlop. Całkiem możliwe, że już go zaczniesz planować, najprawdopodobniej za granicą.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Jeśli planujesz ślub lub wspólne z kimś zamieszkanie, lepiej odczekać z tym jeszcze kilka miesięcy, przynajmniej do wiosny. Poczujesz emocjonalne bezpieczeństwo w otoczeniu bliskich osób i przestaniesz się wreszcie martwić, czy ci wystarczy do pierwszego. W długotrwałych związkach nastąpi emocjonalne ożywienie. Powiecie sobie miłe słowa, a być może nawet wyjedziecie gdzieś tylko we dwoje.

 

Georgina