Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Wieści z gmin 4 stycznia 2019

Spotkanie z Krzysztofem Kamińskim

Pawłów

W Gminnej Bibliotece Publicznej im. Michała Basy w Pawłowie odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Kamińskim – reporterem o bogatym dorobku zawodowym, wydawcą kwartalnika "Porady na zdrowie", popularyzatorem medycyny naturalnej i ekologii.


Jest wielkim znawcą życia i działalności o. Czesława Klimuszki, dlatego postać tego niezwykłego zakonnika była głównym tematem spotkania. Fascynacja tym człowiekiem i jego niezwykłymi zdolnościami zaowocowała napisaniem przez Krzysztofa Kamińskiego i wydaniem książki pt. Ojciec Klimuszko znany i nieznany. W dorobku dziennikarza są też: Franciszkanin z ElblągaOjciec Klimuszko. Życie i legenda,  O.C.A. Klimuszko-zielarz-jasnowidz-uzdrowiciel.

W spotkaniu uczestniczyło 65 osób: w tym członkowie Klubu Seniora w Pawłowie, którym gość przybliżył znaczenie ziół i zdrowego trybu życia we współczesnym świecie. Była też możliwość kupienia książek i czasopism, a kawa, herbata i pyszne słodkości – nie do końca z zasadami zdrowego odżywiania się –  zakończyły to miłe i interesujące spotkanie.

(az)

Tematyka zainteresowała kilkudziesięciu mieszkańców