Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
W numerze 7 stycznia 2019

Jubileusz Przedszkola Miejskiego nr 11

35 - lecie

35 - lecie działalności świętowało Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka.

Koncertem zakończyły się obchody jubileuszu 35 – lecia Przedszkola Miejskiego nr 11. W roli głównej wystąpili absolwenci placówki: Paulina Ragan – utalentowana sopranistka, studentka Akademii Muzycznej w Łodzi, Amelia Kędziora i Wojciech Niwicki – uczniowie szkoły muzycznej Iga Wróblewska- uczennica Szkoły Tańca MiM oraz Sebastian Fudali – wokalista występujący na krajowych scenach.

W roku jubileuszowym placówka przeszła generalny remont – termomodernizację o bardzo szerokim zakresie.

– Było to bardzo duże przedsięwzięcie a efektem jest zdecydowana poprawa stanu technicznego budynku, bazy i wyposażenia naszego przedszkola. Za ten trud, zaangażowanie i organizację ale także wielką odpowiedzialność za przebieg remontu wyrażamy serdeczne podziękowania panu prezydentowi, pracownikom z Wydziału Inwestycji oraz wykonawcom – mówiła dyrektor przedszkola Ewa Rychel.

Uroczystość uzupełniła wystawa obrazów autorstwa Piotra Dyki. Niemałym talentem wokalnym wykazały się również obecne przedszkolaki z grupy Stokrotki: Julia Kaszewska i Julia Cieszkowska, natomiast dzieci z grupy Motylki zaprezentowały się w przepięknym tańcu do muzyki z filmu „Kraina lodu”. W jubileuszowym koncercie udział wziął wiceprezydent Jerzy Miśkiewicz i przedstawiciele Rady Rodziców.

(kisiel)

Grupa Motylki w zaczarowanym tańcu „Kraina Lodu”

Julii Kaszewskiej towarzyszył chórek i skrzypek

Pastorałkę „Złota Gwiazdka” zaśpiewała Julka Kieszkowska