Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 8 stycznia 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety zadbają o twój dobry humor i ochotę na przygody. Single poznają kogoś, kto będzie zainteresowany czymś więcej niż przelotnym romansem. Najlepiej zrobisz, jeśli będziesz szczery, po prostu czerp z życia pełnymi garściami. W sferze zawodowej i finansowej wejdziesz w nowy, bardziej twórczy etap. Nawet jeśli niespodziewanie zostałbyś zwolniony z pracy, to możesz się tylko cieszyć, bo nowe zajęcie już na ciebie czeka.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Twoja kariera ma szansę zakiełkować już w najbliższych dniach. Czeka cię co prawda sporo pracy, ale przynajmniej godziwie wynagradzanej i docenianej przez twoich szefów. Ci, którzy mają drugą połowę, w życiu towarzyskim będą się cieszyli częstymi spotkaniami z przyjaciółmi, których na dodatek zrobi się coraz większe grono. Powinieneś być także zainteresowany spędzaniem czasu ze swoją drugą połową. Zrobi się interesująco.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Zabłyśniesz w towarzystwie lub jako lider jakiejś grupy. Zaangażujesz się w działania jakiegoś stowarzyszenia, będziesz komuś pomagał lub działał na rzecz ekologii czy zwierząt. Jesteś teraz zdyscyplinowany wewnętrznie, świetnie zorganizujesz sobie pracę zarówno w domu, jak i zawodową. Uporządkujesz wiele spraw i będziesz działał bardzo skutecznie. Niezależnie od tego, co ci przyniesie los, pokażesz, że jesteś nie do pokonania.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Planety będą cię wspierały w realizacji twoich celów. Sukces jest już bliski. W domu zaczną cię nosić na rękach, bo zrozumieją, że jesteś niezastąpiony i wyjątkowy. Dla zdrowia postaraj się zachować równowagę między pracą a odpoczynkiem. Niektórzy z was zapiszą się na studia albo na jakiś kurs. Będziesz miał teraz także skłonność do nieliczenia się z pieniędzmi i trwonienia ich na zbędne sprawy. Nie ma co sobie żałować, bo życie jest jedno.

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Z łatwością nawiążesz kontakty towarzyskie oraz liczne przyjaźnie. Szczególnie będzie to widoczne u osób, które dotąd trzymały się na uboczu lub były nieśmiałe. Masz szansę na zimowe wakacje. Sporo Lwów wybierze się w góry na narty lub przynajmniej na sanki. Poczujesz emocjonalne bezpieczeństwo w otoczeniu bliskich osób i zauważysz, jak uczciwe są ich uczucia względem ciebie. W wieloletnich związkach nastąpi korzystne ożywienie.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Planety sprzyjają rozwojowi osobowościowemu. Zauważysz u siebie nowe cechy charakteru, bardziej otworzysz się na ludzi i na nowe doznania. Zaczniesz być bardziej niezależna i bezinteresowna. Rzadziej będziesz się denerwować czy wybuchać złością. Nie wyprowadzą cię już z równowagi uwagi złośliwców. Jeśli przydarzą się jakieś choroby, to łatwiej i szybciej twoje ciało będzie reagowało na lekarstwa.

 

 

Waga (24 września – 23 października)

Dwa razy się zastanów, jeśli wybierzesz się na zakupy. To jest bowiem czas, gdy musisz dbać o finanse, bo mogą się przydarzyć jakieś nagłe wydatki. Musisz bardziej przywiązywać wagę do diety, bo masz teraz skłonności do tego, by szybko utyć. W życiu towarzyskim będziesz zrównoważona, ale nie odmówisz, gdy ktoś ci zaproponuje przygodę. Nie będzie to jednak nic zdrożnego, lecz wręcz bajkowego.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nadchodzi czas szybkich decyzji i rozstrzygnięć. Powiodą się nawet nieprawdopodobne przedsięwzięcia, a w pracy możesz prosić o podwyżkę. Jest szansa na wygrane w grach losowych albo zostaniesz wybrany do jakiegoś ważnego, intratnego zadania. Zdrowie ci się poprawi, miną rozdrażnienie i migreny. Jeśli wrócą do ciebie jakieś dawne problemy, to potraktuj je jak rozliczenie z przeszłością, szybko załatw i o nich zapomnij.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Teraz jest dobry moment na dietę odchudzającą. Uda ci się zrzucić parę kilogramów. Obudzą się w tobie sportowe ambicje, jednak pamiętaj, aby nie przeceniać swoich możliwości. Będziesz się zajmował kimś, kto wymaga opieki. Zrobisz zakupy samotnemu sąsiadowi albo zaopiekujesz się bezdomnym psem lub kotem. W pracy pojawią się dobre zmiany. Możliwy jest nagły przypływ gotówki niekoniecznie zarobionej ciężką pracą.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Rozsądek zacznie wreszcie górować nad emocjami. W małżeństwach nastąpią dobre zmiany, rozpocznie się okres stabilizacji i zaufania. Możliwy jest jakiś krótki wyjazd służbowy lub prywatny. Sprawy finansowe będą się układały wyjątkowo dobrze. Na zakupach możesz się zdać wyłącznie na swoje wyczucie stylu. Nie pytaj nikogo o radę, bo potem będziesz niezadowolony. Jednak ostrożnie wydawaj pieniądze, tak, aby nie wpaść w długi.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Przed tobą sporo zmian. Rada jest taka: zachowaj spokój i rozsądek zarówno w sprawach sercowych, zawodowych, jak i zdrowotnych. Nie realizuj każdego planu, który przyjdzie ci do głowy, zanim go nie przemyślisz. Nie kupuj pod wpływem impulsu sprzętu, na który masz ochotę, lecz dobrze się zastanów, czy cię na niego stać. Dużo uwagi skupisz na pracy, ale uważaj, aby nie zaniedbać przy tym życia rodzinnego i najbliższych.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Jeśli chcesz na kimś wywrzeć wrażenie, to zrób to teraz. Pojawi się okazja, którą możesz przeoczyć. Nie siedź za dużo przed komputerem lub przed telewizorem. Wyjdź czasem poza wirtualno-serialowy świat i bardziej się otwórz na to, co oferują ci ludzie oraz zainteresuj otaczającym cię rzeczywistością. Czeka cię miła niespodzianka. Dostaniesz jakiś prezent lub otrzymasz niespodziewaną propozycję towarzyską lub zawodową.

 

Georgina