Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 15 stycznia 2019

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Twoja druga połowa chce ci naprawdę dużo zaoferować, ale nie każ jej czytać w swoich myślach. Mów o pragnieniach i potrzebach, a z pewnością cię zrozumie i wyjdzie ci naprzeciw. Kiedy czegoś chcesz, musisz wykazać więcej inicjatywy. Jeśli chodzi o finanse oraz sprawy zawodowe, to liczy się teraz przede wszystkim dobra organizacja i planowanie. Poza tym potrzebujesz więcej ruchu.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

  Skupisz się na domu i sprawach rodzinnych. Nie zabraknie ci sił i dobrego samopoczucia. Aktywność fizyczna pomoże ci pozbyć się nadmiaru energii. Uwolnisz się od codziennej rutyny oraz poczujesz bardziej niezależny. W pracy masz szansę na pozytywną zmianę. Los popcha cię do przodu, pojawią się nowe możliwości. Bez wielkiego twojego udziału zdarzą się sytuacje, które doprowadzą cię do sukcesu.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Warto zdobyć się na odwagę i spróbować pracy na własny rachunek. To dobra rada szczególnie dla tych, którzy są niezadowoleni z obecnego zajęcia. Tym, którzy nie narzekają, nadal będzie się dobrze wiodło. Jeśli planujesz jakąś inwestycję, nie obawiaj się wziąć kredytu. Spłacisz go dzięki własnej pracy albo czyjejś pomocy. Nadchodzi czas realizacji większych i mniejszych marzeń. Przestanie cię wreszcie boleć głowa.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz życzliwy dla innych i zadowolony ze swojego życia. Zaowocuje to nowymi znajomościami i ożywieniem w życiu towarzyskim. Wieczory staną się bardziej urozmaicone, więcej osób będzie cię pytało o radę. Staniesz się wyrocznią w różnych życiowych i sercowych sprawach. Niebawem czekają cię wyjazdy. Niewykluczone, że wybierzesz się na narty, a jeśli jeszcze nie skosztowałeś tego sportu, to go bardzo polubisz.    

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Jeśli masz jakieś dolegliwości, to niebawem się z nich wyleczysz. Odetchniesz z ulgą i odzyskasz nadzieję na przyszłość. Wzmocni się twoja psychika i przestaniesz się tak często denerwować oraz nie będziesz negatywnie wpływał na innych. Zaczniesz emanować pozytywnymi uczuciami, nie zabraknie ci fantazji i wymyślisz dla swojej rodziny jakieś fantastyczne rozrywki. Będziesz miał bardzo dobry humor.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

  Twoje nowe pomysły mogą zainteresować przełożonych. Wzbudzisz uznanie w najbliższym otoczeniu. Ludzie cię będą podziwiać, pytać o zdanie i brać z ciebie przykład. Spędzisz miły wieczór z przyjaciółmi lub bliską rodziną. Ktoś pochwali twoją kuchnię, zabłyśniesz nowym daniem. Nawet osoby zamknięte w sobie bardziej się otworzą. Koniec z trudnościami i strachem o jutro zarówno w pracy, jak i w domu.

 

  Waga (24 września – 23 października)

Osoby, które planują trwały związek, mogą teraz zrobić pierwszy krok. To dobry czas zarówno do nawiązywania nowych znajomości, jak i utrwalania dotychczasowych. Wszystko, co teraz rozpoczniesz, da ci szczęście i powodzenie. Jeśli zainwestowałaś w coś finanse, wkrótce pojawią się zyski. Codzienne sprawy nabiorą tempa i będziesz miała wrażenie, że brakuje ci czasu. Znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

  W pracy i interesach będzie lżej. Zaczniesz czerpać korzyści, a ci, którzy szukają zajęcia, wreszcie je znajdą. Korzystnie zakończą się sprawy urzędowe i sądowe. Zawarte teraz znajomości mają szansę przerodzić się w przyszłości w trwały związek lub zakończą się innymi pozytywnymi zmianami w życiu. Być może ktoś zacznie cię namawiać na wyjazd. Dobrze to przemyśl, bo może się to okazać twoją szansą.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Przyda ci się więcej realizmu i spokoju. Będziesz miał skłonności do wyolbrzymiania zarówno trudności, jak i sukcesów. W codziennym życiu będzie trochę zamieszania. Z powodu mnóstwa drobiazgów trudno ci się będzie skupić na tym, co jest istotne. Pocieszające jest to, że w tym czasie możesz dostać dobre wiadomości z urzędów albo załatwić po swojej myśli coś ważnego. Obudzi się w tobie duch walki i chęć dominacji.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  W pracy wykażesz się pomysłowością i bystrością w załatwianiu różnych spraw. Śpiewająco zdasz egzaminy. W interesach uważaj, bo ktoś cię może za bardzo oczarować. Nie powinieneś narzekać na brak pomysłów, jeśli chodzi o zmiany w domu lub menu na obiady i kolacje. Zechcesz zabłysnąć i będziesz się starać, by twoje zawsze było na wierzchu, co nie zawsze spodoba się domownikom. Aura sprzyja życiu towarzyskiemu.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Potrzeba ci więcej pokory wobec spraw i wydarzeń, na które nie masz wpływu. Skoro nie możesz czegoś zmienić, lepiej to zaakceptować. Całkiem możliwe, że odbędziesz udaną podróż oraz dokonasz korzystnych wyborów w czasie zakupów. Planety sprzyjają załatwianiu interesów, gruntownym porządkom w domu, podróżom oraz dobrej organizacji zajęć popołudniowych. Będziesz prężny i zmobilizowany do nowych spraw.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Spotka cię wiele różnych przyjemności. Usłyszysz pochwały i zapewnienia, że jesteś dobrym rodzicem lub partnerem. Możesz wziąć udział w dużej uroczystości rodzinnej lub towarzyskiej. Wybierzesz się do teatru lub do kina i będziesz się doskonale bawił. Uważaj na uwodzicieli, czarodziejów i różnej maści oszustów, którzy będą cię do czegoś namawiać. Kupuj tylko w sklepach, a nie na żadnych pokazach.

 

Georgina