Strona główna / Informacje sportowe / Gala boksu zawodowego

Gala boksu zawodowego

Imprezę organizuje i firmuje znany pięściarz Marcin Najman, a partnerem i współorganizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach. W ringu rozegrane zostanie najprawdopodobniej 5 walk zawodowych. Wśród zaproszonych sław są: Kamil Łaszczyk, Rafał Jackiewicz, Norbert Dąbrowski, Andrzej Sołdra, Konrad Dąbrowski i Adam Koprowski.

Jak informuje Krystian Sadza – dyrektor starachowickiego MOSiR-u, trwają jeszcze uzgodnienia w sprawie walki wieczoru. – Liczymy na  udział Ewy Piątkowskiej lub Krzysztofa Zimnocha.

Popularna „Tygrysica” – pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC, miałaby rywalizować ze Szwedką Marią Lindberg, którą pokonała w Narodowej Gali Boksu, w maju ubiegłego roku.

Gala będzie także okazją do zaprezentowania się starachowiczan. Udział w walce pokazowej zapowiedziała m. in. Tatiana Pluta – pięściarka Staru1926.oraz Adrian Gunia, kickbokser Dragona. Całość potrwa około 3 godzin i będzie transmitowana przez telewizję, w grę wchodzą stacje TV Puls, TVN Turbo lub Eurosport.

Bilety już są do nabycia na portalu kupbilet.pl Ceny zaczynają się od 40 zł na trybunie hali do 500 zł za miejsce przy stoliku VIP-owskim przy ringu. Będzie też – jak zapowiadają organizatorzy – ciekawy występ artystyczny. Być może nawet zespół Kombi…

(mk)

Ewa „Tygrysica” Piątkowska zawita do Starachowic w kwietniu
Na gali zobaczymy też utalentowaną zawodniczkę Staru 1926 – Tatianę Plutę (na zdjęciu z trenerem Pawłem Pożogą)
Są już pierwsze plakatowe zapowiedzi wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *