Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 22 stycznia 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W najbliższych dniach będziesz w ciągłym ruchu. Ciężko ci teraz dłużej zagrzać w jednym miejscu, wciąż szukasz sobie nowego zajęcia. Pomysłów na to, co trzeba jeszcze zrobić, pojawi się bardzo dużo. Raz przypomni ci się, co miałeś jeszcze do roboty w domu, a to wciągnie cię internet albo nagle wpadniesz na to, że coś potrzebnego miałeś kupić. Dużo będziesz rozmawiał przez telefon i dowiesz się ciekawych wiadomości.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Odważysz się na coś, czego dotąd się bałeś lub wstydziłeś. To może być jakaś poważna rozmowa albo zrobisz coś, czym wszystkich zadziwisz. Może nauczysz się jeździć autem, jeśli dotąd nie potrafiłeś. Zaczniesz biegać lub jeździć na nartach. Niektórzy z was ugotują coś wyjątkowego i poczęstują najbliższych. Z pewnością będzie im smakowało i zapowiedzą, że przyjdą cię jeszcze odwiedzić.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Ulegniesz dobrym wpływom innych ludzi. Ktoś cię namówi, żeby zrobić coś pożytecznego, nie tylko dla siebie. Dzięki nowemu zajęciu sprawisz sobie ogromną przyjemność i znajdziesz cel w życiu. Planety pobudzą twoją wyobraźnię i dodadzą ci fantazji. Przestaniesz narzekać i marudzić, będziesz także bardziej śmiały w kontaktach z ludźmi. Dokonasz cennego odkrycia albo znajdziesz coś ważnego, co jakiś czas temu się zapodziało.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

To dobry moment na podejmowanie ważnych decyzji. Wcielisz w życie śmiałe pomysły, na przykład przemeblujesz mieszkanie albo kupisz sobie nowy samochód. Niektórzy z was zrezygnują z pracy i będą szukać lepszej. Zdobędziesz nowych znajomych albo klientów. Nie zabraknie ci czasu, żeby zatroszczyć się o dom i rodzinę. Jeśli zdarzy się jakaś trudna sytuacja, to przekonasz się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Pochłoną cię interesy i sprawy rodzinne. Trzeba będzie coś załatwiać, może nawet gdzieś pojechać. Planety sprzyjają podróżom i aktywności fizycznej. Zapewne wybierzesz aktywny wypoczynek, poza domem, wśród ludzi. Czas jest dobry na śluby, wesela albo chrzciny. Udadzą się wszelkie imprezy i przyjęcia. Jeżeli wybierzesz się na zakupy, to do domu przyniesiesz coś przydatnego, z czego wszyscy się będą cieszyli.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Staniesz się bardziej tolerancyjna wobec wszelkiej inności, gotowa do zawierania znajomości, otwarta na świat i ludzi. Niektóre z was zainteresują się polityką albo zmienią poglądy na różne sprawy. Zaczniecie szukać przygód i nowych doznań, zechcecie oderwać się od szarej codzienności. Namówisz rodzinę na zrobienie czegoś, czego dotąd nie robiliście. Zjesz potrawę, jakiej dotąd nie tykałaś i będzie ci smakowała.

 

Waga (24 września – 23 października)

Nie opuści cię dobre samopoczucie, nawet jeśli spotkasz kogoś, kto cię denerwuje. Nic nie będzie w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Pozostaniesz w zgodzie i harmonii zarówno z samą sobą, jak i z całym otoczeniem. Polubisz długie spacery, podejmiesz decyzje, które wyrażą twoje prawdziwe potrzeby. Nawet jeśli ci się wydaje, że do ciebie nie pasują, to zostaną dobrze przyjęte przez twoich bliskich i znajomych.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Należy dbać o zdrowie. Nie tylko swoje, ale i domowników oraz zwierząt, którymi się opiekujesz. Dobrze zrobisz, jeśli w najbliższych dniach odwiedzisz lekarza lub weterynarza. Czeka cię powodzenie w tym, co dotyczy praktycznej strony życia albo związane jest z dalekosiężnymi planami. Uda ci się nazbierać fundusze na wymarzony remont, a na dodatek wszystko doskonale zaplanujesz i zorganizujesz.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Energicznie załatwisz sprawy wymagające siły przebicia i odwagi. Odbędziesz ważną rozmowę z szefem lub powiesz wreszcie prawdę w oczy twojemu wrogowi. W życiu zawodowym powinny nastąpić korzystne zmiany, na horyzoncie pojawi się jakaś dodatkowa intratna praca. Na sprawy osobiste także nie będziesz narzekać. W sferze uczuć i emocji nastąpi wyraźne ożywienie. Pewne decyzje, które od dawna odwlekałeś, teraz staną się konieczne.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardzo owocne okaże się wejrzenie w głąb własnej duszy i rozmyślania o tym, czego pragniesz. Uświadomisz sobie coś ważnego, co dotyczy twoich najbardziej osobistych przeżyć i relacji z ludźmi. Wyciągniesz wnioski, a być może nawet podejmiesz przełomowe decyzje. Wydarzy się coś, co wyda ci się z początku błahe, ale w rzeczywistości stanie się przełomowe dla twojej przyszłości. Przyjedzie jakiś gość z daleka.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Dla ciebie będzie to wyjątkowy czas. Zajmiesz się wreszcie tym, co lubisz, bo bliscy staną się bardziej pomocni w domowych obowiązkach. Lepiej ułożysz sobie pracę zawodową, mniej czasu zajmą ci zadania, których nie lubisz. Pozbędziesz się także tego, co jest dla ciebie niewygodne lub szkodliwe. Na przykład zbędnych kilogramów lub palenia papierosów. Spotkasz miłe towarzystwo i czekają cię jakieś atrakcje.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Czeka cię zryw związany z materialną stroną życia. Wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie ci funduszy, a w związku z tym będzie się można wybrać na duże zakupy. Obkupisz siebie i swoją rodzinę, niewykluczone, że wybierzecie się do restauracji, a jeśli nie, to dostaniecie zaproszenie od znajomych lub rodziny. W niektórych związkach może dojść do zmian i przełomów, ale tylko na dobre ci to wyjdzie.

 

Georgina