Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 22 stycznia 2019

Podwójne zwycięstwo rocznika 2005

Podopieczni trenera Mariusza Wójcika zajęli pierwsze dwa miejsca w turnieju organizowanym z okazji 60-lecia Siarki Tarnobrzeg.

Trampkarze Młodsi Juventy Starachowice, przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/19 Świętokrzyskiej Ligi Trampkarzy Młodszych, rocznik 2005, rozpoczęli w ubiegłą sobotę udziałem w turnieju halowym z okazji 60 -lecia klubu Siarka Tarnobrzeg.

– Ponieważ frekwencja na treningach była bardzo dobra, zdecydowałem się na wystawienie dwóch równych drużyn. Niestety, nie byliśmy zbytnio mili dla gospodarzy zasłużonego klubu i zgarnęliśmy dwa pierwsze miejsca. Turniej ten potraktowałem wybitnie szkoleniowo, wszyscy zawodnicy mieli się skupić przede wszystkim na taktyce i technice indywidualnej. Dobra gra w tych elementach przełożyła się na poprawną grę obu zespołów i tym samym zwycięstwo drużyny II i 2 miejsce drużyny I – relacjonuje trener, Mariusz Wójcik.

Ale to nie koniec sukcesów, bo statuetkę najlepszego strzelca zdobył Filip Hryniewicz, do końca rywalizując z Marcelem Rożkiem który był równie skuteczny.

 Juventa II: Kamil Kozieł, Jakub Garbacz, Jakub Brzozowski, Kacper Halik, Filip Hryniewicz, Igor Papierowski.

 Juventa I: Adrian Styczyński, Adrian Kurek, Antek Chmielewski, Marcel Rożek, Kamil Piwowarczyk, Krzysztof Wrona, Michał Madejski.

(az)

Powód do radości mieli zdobywcy I miejsc