Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 28 stycznia 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Tydzień zapowiada się pomyślnie. To dobry czas, aby wziąć się z życiem za bary. Sprawdzisz się w trudnych sytuacjach i zrealizujesz ambitne plany. Dokonasz zmian organizacyjnych, żeby sprawniej ci się pracowało oraz lepiej żyło. Nie obejdzie się bez drobnych komplikacji, które pokonasz przy pomocy najbliższych. Problem w tym, że masz jeszcze trochę nieskończonych spraw i zaraz pojawi się ktoś, kto ci to wytknie.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Wiele zwojujesz uśmiechem, dobrą miną i tym, że teraz wszyscy szczególnie będą cię lubić. Dobry czas na przyjmowanie miłych gości i robienie dobrego wrażenia. W domu pojawią się pewne drobne problemy. Trzeba będzie coś naprawić albo wymienić. Może się zdarzyć, że kupisz krem, który ci nie pasuje albo ugotujesz coś, co nie będzie smakować. Pracy masz teraz więcej niż zwykle, a na przyjemności zabraknie ci czasu.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Wpadnie ci w oko coś ładnego, co koniecznie zechcesz kupić. Pomyślisz, że na to cię nie stać. Wkrótce jednak wyjaśnią się jakieś sprawy, które pozytywnie cię naładują i uwierzysz, że jesteś w stanie wszystko dostać i zdobyć. Usłyszysz trochę ciekawych nowinek, dowiesz się czegoś o znajomych lub sąsiadach. Całkiem możliwe, że trzeba ich będzie pocieszać lub im pomagać. Dobrze, że będziesz miał na to pomysł.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dużo będzie konkretnej pracy, do której trzeba będzie zakasać rękawy. Możliwe, że zaczniesz remont lub pojawi się przeprowadzka u ciebie lub w rodzinie. Jeśli chodzi o sprawy domowe, to trzeba coś będzie domknąć lub załatwić. Na koniec z satysfakcją będziesz podziwiał swoje dzieło, tym bardziej, że to ty będziesz jego autorem. Zadbasz o siebie i kupisz sobie coś ładnego. Całkiem niedrogiego, bo trafisz na wyprzedaże.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Zapał i pomysłowość nie zechcą cię opuścić. Będziesz miał czas na to, aby niedokończone sprawy doprowadzić do finiszu. Zrobisz porządki wokół siebie oraz we własnej głowie. W pracy zabłyśniesz, dasz się poznać ze swojej najlepszej strony. Wszyscy będą ci gratulować, a być może dostaniesz jakąś intratną propozycję dodatkowego zajęcia. Zaimponujesz komuś, na kim ci bardzo zależy. Jest karnawał i masz dobry układ planet, aby się świetnie bawić.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Czerp z życia całymi garściami, bo druga taka szansa może się nie pojawić. Dobrze zrobisz, jeśli przyjmiesz czyjeś zaproszenie lub propozycje. Wzrosną twoje wymagania. Wszędzie będziesz widziała dziury w całym i trudno ci będzie dogodzić. Nawet wobec bliskich będziesz krytyczna, ale na szczęście ten nastrój jest tylko przejściowy. Nie nałap zbyt dużo minusów, bo potem będziesz musiał przepraszać.

 

Waga (24 września – 23 października)

Pojawi się wiele pokus. Wokół będzie dużo tłoku i chaosu. Coś będziesz chciała od razu zobaczyć, coś będziesz musiała natychmiast kupić. Do tego rozdzwonią się telefony. Ktoś będzie prosił, żebyś mu pomogła albo zapraszał do siebie. Trzeba to wszystko jakoś poukładać i poczekać, aż będzie trochę więcej spokoju. Dobry czas na kupowanie ładnych drobiazgów. Trafisz na niedrogą torebkę albo coś do domu.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wydasz trochę więcej pieniędzy, niż zamierzałeś, ale wcale nie odczujesz, że zbiedniałeś. Okaże się, że stać cię na coś, coś ci się podoba i wcale nie musisz się martwić jak to odrobić. W pracy wykażesz się konkretnymi wynikami. Dostaniesz premię lub zaproponują ci awans. W niespodziewanym momencie pojawią się jakieś awarie lub usterki. Sprawdzisz się jako fachowiec, jednak niektórzy z was będą musieli wezwać kogoś na pomoc.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Poprawi się twoje samopoczucie. Zapomnisz o smutnych sprawach i minę depresyjne stany. Polepszy ci się nastrój i poczujesz się pewniej w różnych trudnych sytuacjach. Wpadniesz na dobre pomysły, łatwo ci będzie szło podejmowanie decyzji, nawet tych trudnych. Jeśli pokierujesz się intuicją, to rozwiążesz pewien problem, który od dawna cię trapił. Powiedzie ci się w sprawach sercowych, będziesz kochany tak, że zabraknie czasu na troski.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Sprawdzisz się jako fachowiec w swojej dziedzinie. Kucharze zorganizują wspaniałe przyjęcie, a mechanicy naprawią skomplikowaną usterkę, z którą nikt sobie wcześniej nie mógł poradzić. Twoim atutem będzie, że znasz się na tym, co robisz. Ci, którzy się uczą czegoś lub studiują, odniosą sukcesy na egzaminach. W życiu we dwoje masz teraz skłonności do nadskakiwania lub troszczenia się o kogoś bardziej niż trzeba.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Poprawi ci się nastrój i poczujesz się bardziej pewny siebie. Odczujesz wewnętrzny spokój i trudno cię będzie zdenerwować. Łatwo ci pójdzie podejmowanie decyzji, a do głowy przyjdą dobre pomysły. Zadbasz o urodę, zdrowie i kondycję. Ludzie ci będą mówili komplementy i podziwiali za to, co robisz. Przed tobą miłe wydarzenia. Pójdziesz na koncert ulubionego wykonawcy, spotkasz się z kimś, kto cię fascynuje.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Czas na przemyślenia, a może nawet spisywanie własnych refleksji. Dobry czas dla tych, którzy lubią pisać pamiętniki. Będzie co wspominać. Nie będzie cię ciągnęło w świat. Wybierzesz spokój i to co masz w domu. Dobrą książkę albo płytę. W internecie znajdziesz wiadomości, które wydadzą ci się wystarczająco ciekawe. W życiu rodzinnym przyszedł czas na poważną rozmowę, po której staniecie się sobie bardziej bliscy.

 

 

Georgina