Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 4 lutego 2019

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będzie trochę zamieszania i zmian. Ktoś do ciebie przyjedzie, dokądś cię wezwą albo wyślą. Trzeba będzie coś ważnego załatwiać, a pewne sprawy będą musiały być gotowe na wczoraj. W życiu towarzyskim także czeka cię przyjemne ożywienie, a w głowie pojawi się wiele nowych pomysłów. Uważaj w sklepach i przy załatwianiu interesów, bo ktoś cię może wciągnąć w jakąś niepewną sytuację. Na zakupach sprawdzaj metki i daty ważności.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Los się do ciebie szeroko uśmiechnie. Dostaniesz od kogoś prezent, ktoś sprawi ci zaskakującą niespodziankę. Trafisz przypadkiem na cenną dla ciebie rzecz lub informację. Doskonały moment na zakupy, zwłaszcza w branży, która jest twoim konikiem. Jeśli tylko się skupisz i skoncentrujesz, to masz szansę dokonać więcej niż normalnie, kiedy ci by to zajęło parę dni lub nawet dłużej.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Wykażesz się zarówno w pracy zawodowej, w szkole, jak i przy okazji zajęć domowych. W żadnym wypadku nie słuchaj podszeptów osób, które są z wszystkiego niezadowolone. Po prostu rób swoje. Dobry moment, by policzyć pieniądze, podsumować wydatki i zaplanować większy zakup, popłacić rachunki albo odpowiedzieć na zaległe mejle lub telefony. Zaczniesz jeść wreszcie normalne obiady, zamiast w biegu przegryzać kanapki.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przestaniesz się wreszcie tak spieszyć i najchętniej byś spędzał dni w bibliotece, na szkoleniu, kursie lub w domu z kubkiem aromatycznej herbaty. To dobry czas na uczenie się czegoś i pogłębianie wiedzy, więc jeśli miałeś w planach dodatkową naukę, to zacznij teraz to realizować. Znajdziesz chwilę na pogaduchy z bliskimi nie tylko o pilnych i bieżących sprawach, ale na tematy dotyczące waszych relacji.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

To bardzo dobry moment, aby korzystać z karnawałowych przyjemności, zabawić się, wyrwać z domu tam, gdzie można zapomnieć o codzienności. Obowiązki warto zostawić na potem, nie uciekną. Przed tobą barwne, wesołe dni. Możliwe, że znajdziesz się w nowych miejscach i poznasz interesujących ludzi. Nie zabraknie powodów do uśmiechu, radości i żartów. Obejrzysz coś ciekawego w kinie lub teatrze albo znajdziesz czas na ulubiony serial.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Układ planet sprzyja wszelkiej twórczości oraz dbaniu o swój wizerunek. Wykonasz kilka celnych posunięć, dzięki którym będziesz lepiej postrzegana w swoim środowisku. Naprawisz stosunki z pewnymi osobami, z którymi nie były najlepsze albo puścisz w obieg kilka pozytywnych wiadomości o sobie. Świat jest pełen nowych możliwości, które właśnie teraz ci się ukażą. Trochę czasu spędzisz na zimowym urlopie.

 

 Waga (24 września – 23 października)

W pracy nie będzie nudno. Zamiast siedzieć jak zwykle za biurkiem albo wykonywać jakieś monotonne czynności, będziesz coś załatwiała, jeździła, ktoś powierzy ci jakieś ważne zadania i odpowiedzialne obowiązki. Możliwe są nawet podróże w sprawach służbowych. Na horyzoncie pojawią się bardzo sympatyczne osoby. Śmiało możesz startować z nowymi przedsięwzięciami, zaciągać kredyty i rozpoczynać własny biznes.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Los okaże się łaskawy, oszczędzi ci zbyt męczących obowiązków. Nie będzie także zbyt dużo stresów ani pośpiechu. Być może wydarzy się coś, co pozwoli ci inaczej spojrzeć na twoją pracę. Zauważysz ze zdziwieniem, że zajęcia, które cię dotąd męczyły i wydawały ci się nudne, w rzeczywistości są bardzo ciekawe, atrakcyjne i twórcze. Poza tym z pewnością robisz coś dobrego, pomagasz innym i działasz na rzecz potrzebujących.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Rytuały, powtarzanie pewnych zachowań być może tobie i twojemu partnerowi sprawiają przyjemność, bo jesteście do nich przyzwyczajeni. Są z pewnością spoiwem waszego związku, ale warto od czasu do czasu popróbować nowych doświadczeń. Planety podpowiadają, że parom właśnie takich nowości teraz potrzeba, zwłaszcza, gdy czują się nieco znudzone i nie reagują już tak mocno na siebie jak kiedyś.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Energii ci nie zabraknie, ale łatwo cię będzie wyprowadzić z równowagi. Jesteś teraz niezwykle wrażliwy i drażliwy. Szczególnie ciężko mają ci, którzy są w częstych kontaktach z dziećmi. Właśnie w ich obliczu może ci najczęściej brakować cierpliwości. Uważaj, żeby nie popełnić wychowawczego błędu. Życie towarzyskie będzie się kręciło na wysokich obrotach, szczególnie dlatego, że znajomi będą mieli różne pomysły i propozycje.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Nie traktuj zbyt poważnie tego, co ludzie gadają. Możesz się niepotrzebnie przejąć jakąś plotką, a w rzeczywistości jest ona jedynie żartem i wygłupem kogoś, kto cię bardzo lubi. Szykuje się dużo atrakcji, które będziesz zawdzięczał innym ludziom. Dobrze zrobisz, jeśli zdasz się na cudze pomysły i propozycje. Daj się namówić na coś, na co z początku nie będziesz miał ochoty. Tak ci się spodoba, że się w to bardzo wkręcisz.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

To dobry czas, by wraz z dziećmi lub inną rodziną wyjechać na zimowe wakacje. Jeśli nie należysz do szczęśliwców, którzy mogą sobie na to pozwolić, to dni w pracy lub w domu będą ci się dłużyć. Niestety, trzeba będzie wykonywać jakieś monotonne zajęcia. Dlatego zrób co w twojej mocy, aby wyjechać. Planety mówią, że potrzeba ci odmiany, więc staraj się uczyć czegoś nowego i składaj poważne propozycje.

 

 

Georgina