Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
W numerze 4 lutego 2019

Polonezem rozpoczęli odliczanie 100 dni do matury

ZSZ nr 2

Tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego studniówkę świętowali w Karczmie u Jana. Sobotni bal trwał do samego rana.

W tym jedynym i niepowtarzalnym balu uczestniczyło ponad 300 osób. Gorąco i serdecznie powitali wszystkich Kamila Jarzębak i Wojciech Więckiewicz, a dyrektor szkoły, Grażyna Małecka dziękowała maturzystom za wspólnie spędzone lata nauki i przekazała życzenia od starosty Piotra Babickiego. Wdzięczność za edukację i opiekę nad młodzieżą wyraziła przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Trepka, wiele wzruszeń dostarczyły indywidualne życzenia dla wychowawców: Moniki Jaworskiej, Marzeny Rafalskiej, Moniki Sobóty, Iwony Myszki i Jarosława Cieplińskiego, których uczniowie obdarowali słowami wdzięczności i kwiatami.

O tym, że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…” śpiewająco przekonywał uczeń klasy 4 pmt Konrad Gębura, a kiedy oficjalna część dobiegła końca, panowie porwali na parkiet panie i przy muzyce zespołu Twenty One bawili się do białego rana.

 

(kis)