Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 5 lutego 2019

Star bez zwycięstwa

Sparingowe granie

W ramach przygotowań do rundy wiosennej Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej 2018/2019, podopieczni Arkadiusza Bilskiego rozegrali kolejny sparing na swoim terenie. Jest tylko remis.

Star miał się zmierzyć w minioną sobotę (2 lutego) z Alitem Ożarów, który w ostatniej chwili się wycofał i sparingparterem naszych piłkarzy był daleszycki Spartakus.

*Star Starachowice – Spartakus Daleszyce 1:1 (1:0). Bramka dla Staru: Bartosz Gębura.

Star I połowa: Patryk Sieczka, Marcin Chodniewicz, Bartosz Gębura, Jakub Kania, Patryk Kosztowniak, Jakub Nowocień, Michał Stachura, Konrad Wójtowicz, Emil Gołyski, Artur Kidoń, Filip Niewczas oraz Miłosz Sokół.

Star II połowa: Adrian Bzymek, Marcin Chodniewicz, Bartosz Gębura, Jakub Kania, Karol Strzelec, Jakub Nowocień, Michał Stachura, Konrad Wójtowicz, Artur Kidoń, Patryk Kosztowniak, Filip Niewczas oraz Miłosz Sokół.

Kolejny mecz towarzyski Staru już w najbliższą sobotę (9 lutego godz. 11.00) z GKS Nowiny.

Bez zwycięstwa schodzili w minioną sobotę z boiska w Starachowicach również podopieczni Zdzisława Spadły. Juniorzy Staru/Juventy rozegrali z Granatem Skarżysko – Kamienna pierwszy sparing w ramach przygotowań do Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych i przegrali ten mecz 5:1. Kolejny zaplanowali 9 lutego o godz. 14.00 ze Świtem Ćmielów.