Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 11 lutego 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Umawiaj się na ważne rozmowy, bierz udział w dyskusjach, załatwiaj interesy, bo to jest twój czas. Bystrość, elokwencja, doskonała pamięć to twoje atuty. Świetnie ci pójdzie na egzaminach i rozmowach kwalifikacyjnych. Sukcesy czekają ludzi pióra, polityków i prowadzących własny interes. Uczniom i studentom także dobrze będzie się wiodło. Przyśpieszenia nabiorą sprawy, które dotychczas szły opornie. Będzie się działo.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Planety okażą się przychylne dla tych, którzy będą musieli opracować jakąś koncepcję, zrobić plany, coś wymyślić lub napisać. Również dla wybierających się w podróż oraz tych, którzy z powodu swoich obowiązków zawodowych będą musieli się spotykać z dużą grupą ludzi. Dobrze się zaprezentujesz. Bardzo dobrze będą się układały kontakty biznesowe i towarzyskie. Doskonale porozumiesz się z otoczeniem.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Możesz teraz śmiało podejmować ważne decyzje. Na przykład otworzyć własną firmę, rozpocząć nową współpracę lub zawrzeć związek małżeński. Związki teraz rozpoczęte muszą być bardzo udane. Single również poczują się szczęśliwi, gdyż zajmą się czymś bardzo ciekawym, np. zaczną tańczyć tango lub morsować. Niektórzy z was znajdą prawdziwego przyjaciela, jeśli akurat brakuje go wam do szczęścia.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Przed tobą trochę beztroskich dni. Przestaniesz się wreszcie zamartwiać problemami w pracy, w domu czy w rodzinie. Oddalą się od ciebie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Głowa przestanie boleć, powróci zdrowy sen. Lekka, miła atmosfera będzie sprzyjała negocjacjom, przyjaznym rozmowom, które mogą prowadzić do wspólnych i pożytecznych wniosków. Pewne ważne sprawy załatwisz od ręki.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Dobry czas na myślenie o sprawach partnerskich. Całkiem możliwe, że zdecydujecie się na dziecko, poprosicie kogoś o rękę albo przyjmiecie czyjeś oświadczyny. Mogą także zapaść decyzje o wspólnej dalszej drodze albo też o współpracy na gruncie zawodowym. Ze świata przyjdą wiadomości, które natchną cię optymizmem. Podpiszesz umowy i zrobisz poważne zakupy. Aura jest przyjazna także do spotkań towarzyskich, podróży i działalności społecznej.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Spotka cię dużo sympatii i przyjaznych posunięć ze strony ludzi. Ktoś sprawi, że poczujesz satysfakcję bez względu na to czym się zajmujesz. Dostaniesz prezent, ktoś cię pochwali, zaprosi do współpracy, do kawiarni lub kina. Radośnie spędzisz ostatnie dni karnawału. Uraduje cię wycieczka albo udany spacer. W związkach można oczekiwać przełomów, przeważnie na lepsze. Nie zostawiaj dzieci bez opieki ani klucza pod wycieraczką.

 

 Waga (24 września – 23 października)

Masz teraz szanse na dokonanie korzystnych inwestycji. Załatwisz trudne sprawy urzędowe i finansowe oraz będziesz miała szczęście w grach losowych. Jeśli tylko będziesz dobrej myśli – wszystko powinno pójść gładko. Jest duża szansa na porozumienie z tymi, z którymi dotychczas nie mogłaś się dogadać. Trudne tematy nie doprowadzą do konfliktu czy kłótni, a pewne sprawy po prostu się wyjaśnią i wyklarują.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Spodziewaj się dobrych wiadomości, miłych rozmów oraz telefonów, na które czekasz. Zaiskrzyć może między tymi, którzy dotychczas się tylko kolegowali. Przyjaźń pojawi się niespodziewanie na zajęciach, wykładach lub spotkaniach jakiejś grupy. Co sobie zaplanujesz, to zorganizujesz. Trafisz na dobrą okazję w sklepach z meblami lub artykułami gospodarstwa domowego. Dobry czas na rozpoczynanie remontów i modernizacji.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zrealizujesz wszystkie swoje plany. W pracy stawisz czoło problemom dotyczącym współpracy z pewnymi osobami. Twoje relacje się uspokoją i unormują, a na dodatek będziesz górą. Przestaniesz się zamartwiać problemami najbliższych. Poczujesz, że los się uśmiecha zarówno do nich, jak i do ciebie. Dostaniesz kilka ciekawych propozycji dorobienia sobie do pensji. Stać cię będzie, żeby gdzieś wyjść, a nawet wyjechać.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Masz w sobie optymizm i mnóstwo energii. Czeka cię wspaniała zabawa, huczna impreza, może nawet jakieś wesele. Znajdziesz się w świecie sztuki, będziesz oglądał dobre filmy, czytał świetne książki, a przede wszystkim znajdziesz się w cudownej scenerii. Całkiem możliwe, że będzie to w górach, w jakimś bardzo ładnym miejscu, a może za granicą. Możliwe są narty w Alpach albo zakończenie karnawału w ciepłych krajach.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Czekają cię przede wszystkim sukcesy materialne związane z nieruchomościami lub ziemią. Zostaniesz także doceniony i uhonorowany za swoje dokonania w pracy lub w domu. Niektórzy z was zdobędą popularność w swoim środowisku i znajdą się na ustach wszystkich, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Usłyszysz pochwały, gratulacje i będzie ci z tego powodu bardzo miło. Powiodą się także długofalowe projekty.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

To dobry czas na interesy i załatwianie spraw organizacyjnych. Będziesz pełen pomysłów, energiczny, nawiążesz kontakty z kimś interesującym i ważnym, kto pomoże ci w dalszej drodze zawodowej lub życiowej. Z ludźmi w twoim otoczeniu będziesz nadawał na ten samej fali. Wszelka współpraca, imprezy towarzyskie oraz ważne rozmowy przebiegną bez zgrzytów. Możesz liczyć na dobre relacje ze starszymi osobami i szefem.

Georgina