Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 19 lutego 2019

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Świetnie się poczujesz wśród przyjaciół lub najbliższej rodziny. Znajdziesz w nich wsparcie i pocieszenie. Razem spędzicie dużo czasu. W pracy lub w szkole dasz z siebie wszystko i już niebawem przyniesie to efekty w postaci sukcesów. Możesz znaleźć coś, co się dawniej zagubiło lub spotkać kogoś, kto był ważny w przeszłości. Przekonasz najbliższych do swoich planów, uzgodnicie zmiany w domu.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Przed tobą kolacja, przyjęcie lub wyjście do kina z kimś, kogo bardzo lubisz. Zjesz swoją ulubioną potrawę albo poznasz taką kuchnię, która ci bardzo zasmakuje. Będziesz się cieszyć czasem wspólnie spędzonym z tymi, którzy są dla ciebie ważni i z którymi się bardzo dobrze czujesz. Po pracy wreszcie odpoczniesz, przeczytasz bardzo dobrą książkę albo obejrzysz film, który cię zafascynuje i zechcesz jeszcze.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Bądź ostrożny, bo możesz spotkać znajomego, który jest wścibski i nieprzyjazny, a na dodatek wszystkiego ci zazdrości. Nie tylko może popsuć ci humor, atmosferę w domu lub w pracy, ale także narobić ci większych kłopotów. Lepiej więc omijać go z daleka i nie wchodzić w komitywę, nawet jeśli mówi, że się bardzo za tobą stęsknił i udaje odmienionego. W domu zainteresuj się zdrowiem swoich bliskich, bo grypa atakuje.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Masz przed sobą udany tydzień. Pracy nie będzie za dużo ani w domu, ani w firmie – jeśli pracujesz poza domem. W wolnych chwilach zaczniesz marzyć o dalekich podróżach, a do głowy przyjdą ci scenariusze różnych przygód z twoim udziałem. Koniecznie szukaj tanich biletów na samolot albo na pociąg, bo wszystko co sobie wymyślisz, jest możliwe. Tym bardziej, że będziesz miał w kimś duże wsparcie.  

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Przed tobą kilka spięć z teściową lub nielubianym sąsiadem. Na widok bałaganu puszczą ci nerwy i możesz zrobić awanturę temu, który nie posprzątał. Jednak zamiast samemu chwytać za ścierkę czy mopa, idź na spacer, pooddychaj świeżym powietrzem i uspokój nerwy. Ten, który narozrabiał, sam się zreflektuje i zrobi porządek. Niedługo będziecie się wspólnie śmiać z tych kłótni i niesnasek, a na dodatek zyskasz stałego pomocnika.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Jeśli przestaniesz się wszystkim przejmować i wszędzie szukać dziury w całym, to wyjdzie ci na dobre. Nie tylko lepiej się poczujesz, ale zauważysz, że tych problemów, które wcześniej widziałaś, w rzeczywistości nie ma albo są tak drobne, że nie ma się co nimi przejmować. Czekają cię porządki w papierach lub dokumentach. Trzeba będzie coś ważnego znaleźć i dostarczyć na czas, bo szykuje się kredyt lub spadek.

   

  Waga (24 września – 23 października)

Twój zapał trochę opadnie. Zniechęcisz się do pracy i zechcesz wyciszyć, zająć sprawami przyjemnymi i relaksującymi. Daj się ponieść nastrojowi i realizuj pomysły, które od jakiegoś czasu przychodziły ci do głowy. Nawet gdyby były najbardziej niesamowite i rewolucyjne. Powiedz sobie: raz kozie śmierć – a z pewnością wszystko pójdzie tak, jak sobie zaplanujesz i wymarzysz. Czas sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

  Poczujesz przypływ sił i zaczniesz przyciągać zachwycone spojrzenia. Zauważysz, że dużo ludzi na ulicach się do ciebie uśmiecha, a i ty nie zostaniesz im dłużny. Humor ci się znacznie poprawi, a rodzina i znajomi od razu to wyczują. Dostaniesz więcej oznak sympatii i przyjaźni. Odetchną ci, których ostatnio źle traktowałeś, choć na to nie zasługiwali. Poświęć wolny czas na zadbanie o swojego ducha i ciało.

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Uważaj, bo laba ma swoje minusy. Możesz się poczuć tak wyluzowany, że zawalisz jakieś ważne sprawy i przestaniesz dbać o to, co jest ważne. Jeśli czujesz się gorzej, to poczytaj poradniki, studiuj przepisy, a znajdziesz jeden, którym zabłyśniesz przed ważną dla ciebie osobą. Nie wdawaj się w spory i w ogóle rozmowy z hipochondrykami, bo tylko cię zdenerwują i stracisz przez nich dużo nerwów, a im nie pomożesz.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

  Układ planet będzie taki, że zainspiruje cię do działania. Ktoś na ciebie wpłynie mobilizująco i popchnie do przodu. Niebawem pojawią się osiągnięcia i zaczniesz lepiej zarabiać. Nie chowaj pieniędzy w skarpecie, tylko załóż w banku opłacalny rachunek albo odważ się na jakąś inwestycję. Zajmiesz się porządkowaniem zaległości i odpisywaniem na ważne listy. Pilnuj swoich prawdziwych sekretów i nie wyjawiaj ich innym.

  

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

  Masz teraz trochę więcej obowiązków, dlatego wykorzystaj każdą wolną chwilę, aby pobyć z ukochanymi osobami i rozmawiać z nimi nie tylko o bieżących problemach. Jeśli usłyszysz o marzeniach, fantazjach i sekretach, to postaraj się je spełniać, a i twoje niedługo się ziszczą. W weekend z ulgą odetchniesz, odprężysz się i zrelaksujesz, zwłaszcza, że pojawi się ciekawe zaproszenie na wyjście.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

  Możesz liczyć na bardzo zaskakujące zbiegi okoliczności. Odnajdzie się jakaś ważna dla ciebie zguba albo odezwie ktoś, na kogo już przestałeś liczyć. W pracy czekają cię same sukcesy, a na dodatek ktoś złoży ciekawą propozycję dodatkowego zajęcia. Jeśli ją przyjmiesz, to współpraca z nowymi osobami miło cię zaskoczy. Od znajomych lub sąsiadów dowiesz się czegoś bardzo ciekawego, jednak uważaj, aby się nie wtrącać w cudze sprawy.

 

 

Georgina