Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 5 marca 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Znajdą się zagubione rzeczy lub wyjaśnią zagadki. Jeśli zniknął twój portfel lub jakiś inny ważny przedmiot, to przestań się przejmować i tym zadręczać. Gdy tylko zapomnisz o problemie i zajmiesz czymś innym, zgubę znajdziesz w najmniej spodziewanym miejscu lub ktoś uczciwy ci ją przyniesie. Miej oczy szeroko otwarte, bo także sferze miłosnej jest możliwe pewne niesamowite spotkanie z kimś, kto się zagubił w przeszłości.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Idealny tydzień na rewolucje i zmiany. Możesz sobie pozwolić na szaleństwa, bądź pewien, że krzywda ci się nie stanie, nawet jeśli za bardzo skrytykujesz szefa lub powiesz komuś ważnemu, co ci się w nim nie podoba. Szczerość jest lepsza niż najprzyjemniejsze kłamstwo! Nie tylko nie zostaniesz za nią skrytykowany, lecz jeszcze cię wynagrodzą, i to sowicie. Śmiało maluj mieszkanie na szokujący kolor. Takie są teraz w modzie.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Do głowy przyjdą ci genialne pomysły. I nie tylko będziesz wiedział co dobrego ugotować lub jak szybciej wysprzątać mieszkanie. Potrafisz teraz usprawnić pracę w firmie lub udoskonalić swój samochód. Świetny czas dla tych, którzy parają się pisaniem lub prowadzą jakąkolwiek inną własną twórczość. Jeśli teraz zaczniecie działać, to nagrody i pochwały za jakiś czas macie murowane. Koniecznie zainwestuj w swój wygląd.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Dobrze zrobisz, jeśli wszelkie decyzje podejmiesz w oparciu o własne przemyślenia i własny rozum. Wokół możesz mieć dużo życzliwych mądrali, ale bądź pewien, że niekoniecznie uczciwych i szczerych wobec ciebie. Być może ich zabolały twoje niedawne powodzenia i z miłą chęcią by zobaczyli jak tym razem robisz jakieś błędy, potykasz się i przewracasz. Decydowanie o ważnych sprawach wcale nie będzie takie trudne.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Trzeba trochę bardziej o siebie zadbać. Przestań jeść tłuste pokarmy, nadmiernie słodzić napoje i pić tyle kawy. Nie musisz od razu ze wszystkiego rezygnować, ale dobrze zrobisz, jeśli powoli zaczniesz zmieniać niezdrowe nawyki. W pracy rób sobie przerwy na regenerację, nie męcz oczu, bo wkrótce nic nie zrobisz bez okularów, a poza tym pojawią się problemy z koncentracją i zaczniesz być coraz bardziej nerwowy.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Dobrze ci będzie szła nauka, szybko pochłoniesz nowe wiadomości i długo je będziesz pamiętała. Świetny czas do zdobywania nowych umiejętności. Na przykład uczenia się języka, zdobywania prawa jazdy albo startowania w konkursach. Przed tobą same sukcesy w tych dziedzinach lub pokrewnych. Trochę nerwów będzie, ale z efektów wszyscy będą zadowoleni. Pamiętaj, że stres jest potrzebny do rozwoju.

 

Waga (24 września – 23 października)

Tydzień będzie trochę spokojniejszy od poprzednich. Przestaniesz wreszcie żyć w takim biegu i nieco odetchniesz. Znajdziesz czas dla domu i rodziny, pochłoną cię zwykłe, codzienne sprawy, ale takie, które lubisz. Może nawet coś dobrego upieczesz albo przygotujesz najbliższym jakąś inną niespodziankę. Ktoś i ciebie miło zaskoczy. Ulubiony serial obejrzysz w gronie ukochanych osób. Zaplanujecie wspólny weekend.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Nie będzie chciało ci się ruszać z domu, tak miło się w nim poczujesz. Bliscy przygotują ci prawdziwą sielankę. Zaczną o ciebie bardziej dbać i ci dogadzać. Dostaniesz do jedzenia to, co lubisz, a nawet ktoś ci zacznie przygotowywać śniadania. Obejrzysz ulubione filmy i poczytasz tyle, ile zechcesz. Na dodatek w ręce ci wpadnie świetna książką, taka, że się z ledwością od niej oderwiesz. Samotni będą bardziej śmiali, a ci w parach pewni siebie.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Będziesz ostrożny i serdeczny. Nie dasz się wciągnąć w awanturę, a twoje stosunki z kimś, kto negatywnie wpływał ci na nerwy, zaczną się układać o wiele poprawniej. Nielubiany dotąd szef lub zwierzchnik wyciągnie do ciebie rękę. Od razu jej nie przyjmuj, żeby się za bardzo nie rozpędził, ale powoli możesz przestać się na niego boczyć. Niebawem czeka cię murowany sukces zawodowy i finansowy.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardzo aktywny tydzień w pracy i w domu. Nie licz na to, że będziesz miał czas na lenistwo. Trzeba będzie zrobić to, co do ciebie należy, a jeszcze nadrobić zaległości i pomóc innym. Gdy już się z tym uporasz, okaże się, że rura pękła, kran popsuty albo uszczelka się obluzowała i zalałeś nie tylko swoje mieszkanie, ale i sąsiada. Czeka cię trochę nerwów, trzeba będzie naprawiać albo wezwać fachowców, wydać pieniądze i jeszcze przepraszać.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Będziesz miał ogromną ochotę na coś kalorycznego. Cały czas chodzi za tobą pączek, kebab albo jakiś ogromny burger. Nie ma się co nękać, od jednego pączka tłuszczu ci nie przybędzie. Ważne, żeby nie wpadło ci to w nałóg. Jak już sobie pofolgujesz, to zaczniesz interesować się zdrowym żywieniem i nauczysz się zdrowiej gotować. Całkiem możliwe, że poznasz grupę, która biega lub uprawia inny sport i się do niej przyłączysz.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

W pracy spokojny tydzień. Życie będzie biegło swoim tempem, a szef niczego się nie będzie czepiał. Jednak tobie to nie wystarczy. Staniesz się drażliwy i krytyczny, wciąż cię coś będzie denerwowało i zaczniesz narzekać, a może nawet kogoś krytykować. Jeśli nie chcesz narażać się na nadciśnienie czy niepotrzebne stresy, to lepiej odpuść i zajmij się swoim własnym życiem, a także własnymi zaległościami i niedociągnięciami.

Georgina