Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Informacje sportowe 5 marca 2019

Podium w pływaniu dla naszych strażaków

Na ostrowieckiej pływalni "Rawszczyzna" rozegrano XI Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Strażaków PSP w Pływaniu.

Reprezentacje 14 komend z terenu województwa świętokrzyskiego rywalizowały 22 lutego br., a nasi ratownicy opanowali podium. Pierwsze miejsce w sztafecie 4 x 50m zajęła niepokonana od kilku lat drużyna z Komendy Powiatowej PSP w Starachowicach w składzie: mł. kpt. Sergiusz Ziewiec, asp. sztab. Andrzej Basiak, sekc. Dawid Spadło i sekc. Maciej Grzela.

Największa indywidualnością został też nasz strażak: mł. kpt. Sergiusz Ziewiec. Zwyciężył niemal we wszystkich konkurencjach, a na dystansie 50 m stylem dowolnym zajął drugie miejsce. W klasyfikacji wielobojowej nie miał sobie równych.