Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 12 marca 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Planety nastroją cię pozytywnie do ludzi i pracy. Poczujesz w sercu ukojenie, emocje opadną i zaczniesz lubić kogoś, kto do tej pory wprawiał cię w furię. Załatwisz ważne sprawy na mieście, umówisz się na wizytę do fryzjera lub lekarza. Pójdziesz na wykłady, odczyty, zebrania lub spotkania, które ci są potrzebne do rozwoju kariery. Zaczniesz się dokształcać i rozwijać. Nie podejmuj trudnych decyzji, jeśli nie jesteś do nich przekonany.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Postanowisz coś zmienić w zwyczajach domowych, bo dojdziesz do wniosku, że nie możesz już dłużej znieść tego, co jest. Masz już dość swoich obowiązków i zechcesz podzielić się nimi z innymi osobami. Masz już także dość siedzenia przed telewizorem całymi wieczorami i objadania się przed snem. Dzieci trudno będzie przestawić na twoje nowe zwyczaje, zacznij więc od swojej drugiej połowy. Niekoniecznie będzie szczęśliwa, ale ją przekonasz.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących dniach spotka cię coś bardzo miłego. Tym, którzy najbardziej lubią pieniądze, pisane są wygrane lub podwyżki, ale wielu z was może coś kosztownego znaleźć. Dla innych los napisze inne ciekawe scenariusze, bogate w emocjonalne i radosne wydarzenia. Dlatego dobrze zrobicie, jeśli odpowiecie na zaproszenia albo przynajmniej zadzwonicie do kogoś przyjaźnie nastawionego.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

To dni, gdy będziesz wspierać innych. Znajdziesz czas i energię do pocieszania przyjaciółki lub przyjaciela po dotkliwej utracie, otrzesz łzy i doradzisz, co dalej robić i jak postępować. Może się tego nie spodziewasz, ale taki dobry uczynek sprawi, że w przyszłości lepiej ci się będzie wiodło. Nie zaniedbuj obowiązków i pamiętaj, żeby nie narobić sobie zaległości. W pracy masz przecież wciąż dużo roboty, której nikt za ciebie nie odrobi.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Czas naznaczony sukcesami i przyjemnymi wrażeniami, a jednocześnie przypomnisz sobie, że trzeba się zabrać do roboty. Weźmiesz się za przemeblowania, porządki albo gdzieś się przeprowadzisz i rozpakujesz. Zajrzyj na półki i wyrzuć starocie, żeby zrobić miejsce na nowe rzeczy. Przewietrz szafy i pawlacze. Pamiętaj, że stare przedmioty zaburzają tylko przepływ energii i warto się otworzyć na nowe, które przyjdzie niebawem.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Przed tobą dość spokojny czas. Będziesz pracować w swoim tempie, przełożeni do niczego się nie przyczepią. Jednak w pewnym momencie nie wytrzymasz i nadepniesz komuś na odcisk, coś skrytykujesz, a może nawet trzaśniesz drzwiami. Jak już będziesz trochę podenerwowany, to nie wdawaj się w żadne polemiki podczas zakupów. Ktoś może cię nie tylko wyprowadzić z równowagi, ale też zechcieć naciągnąć lub oszukać.

 

Waga (24 września – 23 października)

Pamiętaj, że każdy lubi niespodzianki, prezenty i miłe słowa. Twoja druga połowa też. Nie zapomnij więc o tym, żeby jej sprawić przyjemność, nawet jeśli jesteś zmęczona po pracy i masz wszystkiego dość. Planety zachęcają do wspólnego dbania o dom, najlepiej bez plączących się po pokojach jak u siebie znajomych lub krewnych, którzy wszystko by chcieli wiedzieć. Zadbaj więc o to, abyście mieli więcej czasu tylko dla siebie.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Lepiej nie słuchaj narzekania lub krytyki starszych krewnych, bo tylko cię mogą wyprowadzić z równowagi. Ale zrób też wszystko, by nie być dla nich niemiły lub złośliwy. Aby ukoić nerwy na postronku, lepiej zająć się swoimi ważnymi sprawami, a tych będziesz miał teraz w nadmiarze. Trzeba będzie się umawiać na spotkania, chodzić po sklepach, wybierać i decydować o czymś ważnym. Od ciebie zależy, jak w przyszłości będziesz żyć.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Odważ się wreszcie postawić na swoim i sięgnąć po awans lub podwyżkę. Pojawią się okazje do pokazania się z najlepszej strony i oczywiście je wykorzystasz. Możesz liczyć na pomoc ludzi o ustalonej pozycji i reputacji. W życiu uczuciowym trochę wzlotów i upadków. Możesz się poczuć skrzywdzony lub oszukany, lecz już niebawem się okaże, że nie masz racji. Planety szykują dla ciebie nowe atrakcyjne znajomości i pełne emocji chwile.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Masę czasu zajmą ci różnego rodzaju dyskusje ze znajomymi lub sąsiadami. Trzeba będzie omówić jakieś plany lub projekty, a dzięki tym rozmowom coś zrozumiesz, pojmiesz, zmienisz poglądy na kilka kluczowych kwestii dotyczących twego otoczenia. Od początku tygodnia będziesz marzyć o spokojnym weekendzie i twoje życzenia zostaną spełnione. Dni będą sprzyjały odpoczywaniu, odsypianiu oraz zabawie.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Koniecznie wrzuć na luz i zrób sobie trochę wolnego od domowych obowiązków. Nawet jeśli domownicy domagają się codziennie obiadu na czas, uspokój umysł i zajmij się swoim hobby. Jeśli są głodni, niech sami sobie coś ugotują, a przy okazji i tobie. Dzięki temu przekonasz się, że w wielu sprawach nie jesteś niezastąpiony i świetnie radzą sobie bez ciebie. Ruszysz swoją karierę do przodu, a planety pomogą ci w inwestycjach.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Nie ignoruj obowiązków, nie bierz wolnego i nie spóźniaj się do pracy, gdyż właśnie teraz trzeba będzie odrobić zaległości i pokazać, ile jesteś wart. Ktoś ci się będzie przyglądał, obserwował twoje osiągnięcia. Być może ma wobec ciebie jakieś ważne plany. Zastanów się, co zrobić, by bardziej dbać o zdrowie i chronić środowisko. Planety sprzyjają mądrym decyzjom, wyzwalaniu się z więzów i zależności.

 

Georgina