Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 25 marca 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wzniesiesz się na wyżyny w sztuce kulinarnej. Zachwycisz najbliższe grono znajomych lub rodzinę swoimi umiejętnościami, a może nawet wygrasz w konkursie w tej dziedzinie. Po pracy spędzisz dużo czasu ze swoją drugą połową. Będziecie omawiali sprawy rodzinne i planowali najbliższe wydatki. Bądź pewien, że stanie na twoim, jeśli nie teraz, to już niebawem. Trzeba tylko trochę cierpliwości i spokoju, bo kłótniami nic nie osiągniesz.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Najbliżsi nie będą się palić do wspierania cię w obowiązkach. Szczególnie dzieci wybiorą rower, kino i spotkania z rówieśnikami. Trzeba będzie sobie samemu radzić, ale przyznasz, że jesteś w tym mistrzem. Nikt tak jak ty szybko i sprawnie nie sprząta w domu, nie robi zakupów i nie gotuje obiadów. Pod koniec tygodnia zaczniesz myśleć o wyrzucaniu starych gratów i zakupie czegoś nowego do domu. Najchętniej kanapy albo stołu.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Bardzo szybko osiągniesz wszystko, co sobie zaplanowałeś i założyłeś na ten tydzień. Zaczniesz szanować swój prywatny czas i przestaniesz zabierać pracę do domu. Planety pomogą ci być szczerym wobec szefa, który przyjdzie do ciebie z pretensjami. Przekonasz go do swoich racji i sprawisz, że przestanie się czepiać. Bliźnięta, które szukają lepszej posady, znajdą pomocnika albo kogoś, kto wami pokieruje.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Masz szanse pomyślnie zakończyć to, na czym ci zależy oraz wygrać z konkurencją. Zdarzy się coś miłego, dostaniesz dobre wiadomości. Twoi znajomi osiągną sukces, z którego trochę dobrego spadnie także na ciebie. Nie zapomnij im podziękować i złożyć gratulacji. Niebawem odzyskasz spokój duszy. Staniesz się wyrozumiały i życzliwy dla innych, a bliscy wreszcie poczują, że mają w tobie oparcie.  

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Planety sprzyjają okazywaniu uczuć i zbliżeniom. Ci, którzy dotąd byli na wojennej ścieżce, wkrótce się przeproszą. Dotyczy to zarówno przyjaciół, jak i rodziny. W weekend przygotujesz ukochanej osobie jakąś niespodziankę. Planety skłonią was do różnych atrakcji i zabaw. Samotni będą radośni i szczerzy, co sprawi, że zjednają sobie ludzi. Wpadniesz na bardzo odkrywcze pomysły, jak zaoszczędzić, nie odmawiając sobie niczego.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Zacznie cię pociągać ryzyko. Do głowy wpadną ci zaskakujące pomysły. Zechcesz uprawiać ekstremalne sporty albo wybrać się na wycieczkę z przygodami. Spotkasz osobę, która ci podpowie, jak to zrobić i stanie się twoim mentorem. Ktoś z domowników zaskoczy cię zagadką lub niespodzianką. Trzeba będzie się natrudzić, aby ją rozwiązać. Trochę się napocisz, ale w nagrodę czeka cię coś bardzo przyjemnego dla duszy i ciała.

 

Waga (24 września – 23 października)

Jeśli pewnego ranka coś cię niemiło zaskoczy, to się nie denerwuj. Pewne jest, że wieczorem tego dnia czeka cię dla odmiany coś bardzo przyjemnego. Jak nic się odprężysz i odstresujesz. Z kolei może się też zdarzyć, że na twojej drodze staną osoby, które będą miały całkiem skrajne do twoich pomysły i poglądy. Nie daj się zagadać i przekonać. Jesteś na tyle silna, że nie zawrócisz ze swojej ścieżki, wykażesz się spokojem i pogodą ducha.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Początek tygodnia będzie trochę nerwowy, ale koniec już spokojny, a można wręcz powiedzieć, że wesoły. Zirytuje cię bałagan, który ktoś zrobi w twoim ulubionym miejscu, zdenerwujesz się tym, że lodówka jest pusta, chociaż jeszcze coś powinno w niej być. Poradzisz sobie jakoś ze złością, która będzie w tobie buzować i weźmiesz się w garść. Zdarzy się coś takiego, że przestaniesz się smucić, a będziesz dużo śmiać.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Nawet jeśli masz monotonną pracę, to czeka cię teraz trochę więcej pasjonujących i interesujących zajęć. Nauczysz się czegoś, dzięki czemu będziesz zarabiać znacznie większe pieniądze, a na dodatek to będzie także przyjemne. Odzyskasz dobry nastrój i pogodę ducha. Przestaniesz się wreszcie smucić oraz zazdrościć najbliższym lub znajomym, że mają lepiej od ciebie. Przekonasz się, że to ty jesteś szczęściarzem.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardzo dobrze podziałają na ciebie relaks, sport, dobry film lub książka. Będziesz miał więcej czasu na własne sprawy, a dzieci lub inni najbliżsi przestaną ci wreszcie zawracać głowę. Ucz się i czytaj, bo teraz masz szanse odkryć bardzo ciekawe zajęcie, które przerodzi się w pasję. Pojawią się myśli, aby odpocząć w pięknym miejscu, w gronie najbliższych. Nie przejmuj się pieniędzmi, bo one jak teraz są, tak i potem będą.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Dobry tydzień, aby zająć się życiem domowym, rodzinnym. Przestań tak często wychodzić z koleżankami na kawę lub z kolegami na piwo. Bardzo miło spędzisz czas z dziećmi i partnerem, a jeśli ich nie masz, to z przyjaciółmi lub rodziną. Ustalicie wspólny plan działania i porozmawiacie o priorytetach. Dyskusje będą dotyczyły także uczuć i dzieci. Porządkami czy zakupami wcale się nie przejmuj. Ktoś je za ciebie zrobi.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Otworzysz się na ludzi. Szczególnie tych, którzy będą prosili cię o pomoc lub radę. Głodnych nakarmisz, a strapionych pocieszysz. W domu będziesz miał jednak ochotę na awanturę. Koniecznie zechcesz jakoś rozładować napięcie. Zamiast rozpoczynać spory, lepiej porządnie wysprzątaj mieszkanie, zrób wielkie pranie albo porządki w szafach. W nagrodę za dobre serce dostaniesz ofertę intratnej pracy lub wyjazdu.

 

 

Georgina