Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Gazeta młodych 25 marca 2019

Świetni w reklamie

ZSZ nr 2

W ramach VI Dni Technika podsumowano w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 projekt "Jestem świetny w reklamie", realizowany od września ub. r.

To już czwarta odsłona współpracy zespołów szkół zawodowych nr 2: w Starachowicach i w Siedlcach, z udziałem adeptów w zawodach technik organizacji reklamy. Hasło: „Bądź świetny w reklamie” potwierdzało, że tylko najlepsi mają szansę odnieść sukces na rynku pracy.

W tym roku szkolnym tematem projektu były social media i ich wpływ na życie. Młodzież pod kierunkiem opiekunów – Katarzyny Zawadzkiej i Moniki Olędzkiej – przygotowywała plakaty oraz dokumentację fotograficzną, zdobywając dodatkową wiedzę do egzaminów zawodowych kwalifikacji.

Uroczyste podsumowanie projektu – 18 marca br., miało charakter telekonferencji, nagrodzono najlepsze prace, a ich autorzy otrzymali dyplomy. Wszyscy zgodnie ocenili, że był dla nich swoistym wyzwaniem, rozwijał umiejętność pracy w grupie i kreatywne myślenie. Wskazywał też, że w dzisiejszych czasach kilometry to żadna przeszkoda, ważna jest wspólna inicjatywa i działanie. Obie szkoły zadeklarowały więc chęć kontynuowania współpracy w przyszłym roku.

(J.K.)

fot. ZSZ nr 2