Kontakt z redakcją: 41 274-55-12
Rozrywka i kultura 2 kwietnia 2019

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Bardzo szybko uda ci się pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy. Posprzątasz wreszcie biurko w miejscu pracy i odnajdziesz zaginione dokumenty. Podpiszesz umowę, która na ciebie czekała i wreszcie zamówisz wizytę u fryzjera lub lekarza specjalisty. Będziesz nieprzejednany w różnych skomplikowanych sprawach, a w obronie swoich zysków staniesz się jak lew, przed którym wszyscy pochowają się po kątach.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Przed tobą sukces, szczególnie jeśli jesteś handlowcem, sportowcem lub grasz na giełdzie. Zaczniesz być doskonałym dyplomatą, który wykaże się w różnych trudnych sytuacjach rodzinnych lub służbowych, kiedy trzeba będzie kogoś do czegoś przekonywać lub coś wyjaśniać. Nie poniosą cię nerwy, będziesz cierpliwy i wyważony. Przetrwasz ten czas w spokoju.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Poczujesz przypływ sił i poprawę nastroju. Słoneczne dni wpłyną na ciebie niezwykle budująco. Zaczniesz robić coś, dzięki czemu poczujesz, że żyjesz. To będzie twoja pasja. Narzekający współpracownicy lub członkowie rodziny dadzą ci chwilę spokoju. Nie będą cię zamęczać przynajmniej przez jakiś czas. Planety sprzyjają nowemu spojrzeniu na trudne sprawy. Jeśli masz wrogów, to z nimi wygrasz.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Obudzi się w tobie zew dowódcy i przewodnika. Zaczniesz przestawiać domowników, krytykować ich i instruować, co i jak mają robić. To się oczywiście nie spodoba i wywoła konflikty. Często będziesz się denerwował, ale w końcu zrozumiesz, że to wszystko nie ma sensu i nie ma o co kruszyć kopii. Lecz nerwowy stan w domu potrwa kilka dni. W końcu wszyscy odetchniecie i się zrelaksujecie.   

 

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

To będzie czas planowania, ustalania, zakupów, ale też cięcia kosztów. Przed tobą większe prace domowe. Nie tylko porządki i przestawianie szafek, ale możliwy jest remont kuchni lub łazienki. Niewykluczone, że dla oszczędności część robót trzeba będzie wykonać samemu. Będziesz dobry w malowaniu lub kładzeniu tapet, ale z panelami poradzisz sobie znacznie gorzej. Nie żałuj pieniędzy na dobrego fachowca, bo chytry dwa razy traci.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Będziesz pozytywnie naładowana i zapragniesz wyruszyć w podróż. Po głowie zacznie ci chodzić coś ekstremalnego lub przynajmniej niebanalnego. Okaże się, że znajdziesz na to zarówno finanse, jak i kompanów. Czyjeś przygody i przeżycia cię zainspirują. Zaczniesz marzyć i rozmyślać, że chciałabyś mieć podobnie. Wpadniesz na pomysły, które zaskoczą twoje otoczenie i trzeba będzie się tłumaczyć lub przekonywać.

 

Waga (24 września – 23 października)

Popsują ci plany dodatkowe obowiązki. W pracy trzeba będzie kogoś zastąpić lub wesprzeć i niestety nie da się szybko wracać do domu. Ledwo zdążysz z przygotowaniem kolacji dla gości. W ostatniej chwili wpadniesz do pociągu, jeśli się wybierzesz gdzieś w podróż. Nie denerwuj się ani nie przejmuj. Potrzeba ci trochę spokoju, który niebawem osiągniesz. Niebawem wygrasz z groźną konkurencją.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Zdarzy się kilka bardzo wesołych sytuacji, które pozytywnie cię naładują. Czyjś komplement doda ci odwagi. Zaczniesz spełniać swoje marzenia, których dotąd się obawiałeś, bo wydawało ci się, że nie są do osiągnięcia. Tymczasem bardzo szybko okaże się, że to, czego pragniesz, jest w zasięgu ręki. Potrzeba tylko trochę wyobraźni i pomysłowości. Single mają szansę na romantyczną znajomość, a zaobrączkowani na długą rozmowę.

 

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Jeśli napracujesz się w domu lub w firmie, to weekend warto zorganizować sobie relaksujący. Dostaniesz zaproszenie w gości lub do kina, więc koniecznie z niego skorzystaj. Planety sprzyjają żartom i wzruszeniom, więc zdarzy się kilka zabawnych, romantycznych sytuacji, które pozytywnie cię naładują. Przestaniesz się karmić pretensjami i żalami, w ogóle zapomnisz, że byłeś niezadowolony lub miałeś o coś pretensje do ludzi lub życia.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

W pracy uważaj, bo ktoś cię może wsadzić na minę i popełnisz błąd, który sprawi, że spadną ci dochody. Jeśli tylko będziesz wystarczająco uważny i spostrzegawczy, szybko sobie poradzisz z tym złośliwym zazdrośnikiem i już niebawem przestaniesz go tak często spotykać. Doskonale wykonasz coś, co sprawiało ci duże problemy. Zdobędziesz sympatie wpływowej osoby, która rzadko kiedy pozytywnie ocenia innych.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Idealny moment na pracę, naukę i rozwój. Narobisz się ciężko, ale za to potem odpoczniesz i się zrelaksujesz. A najważniejsze, że spędzisz dużo czasu z tymi, których lubisz i za którymi tęsknisz. Planety pomogą ci się skupić na tym, co przyszłościowe – zarówno w pracy, jak i w związkach. Zyskasz nową energię, która sprawi, że ciągle będziesz się uśmiechał i zarażał tym innych. Dzięki temu poprawi ci się odporność.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Znajdą się różne zgubione rzeczy lub wyjaśnią zagadki. Trzeba będzie mieć tylko oczy szeroko otwarte i przestać myśleć o głupotach. Popołudnia będą sprzyjały korzystnym zakupom. W jednym ze sklepów doznasz olśnienia, tak bardzo coś ci się spodoba. Zaczniesz przyciągać ludzi z werwą, którzy natchną cię do kreatywności i realizowania różnych nowatorskich pomysłów. Szybciej ci będą szły domowe prace, będziesz miał dla siebie więcej czasu.

 

 

Georgina