16.3 C
Starachowice
poniedziałek, 13/07/2020
Strona główna W numerze Kto Dudusiowi buziaka da?

Kto Dudusiowi buziaka da?

 

Zanim jednak Dudusia przedstawiono dzieciom, one przedstawiały się koziołkowi. Trudno było tę radosną ferajnę utrzymać w ryzach, a prym wśród wiercipiętów wiedli Madzia i Felek, którzy do zwierzyny rogatej ciągnęli nad wyraz chętnie. I bez lęku.

Śmiałe dzieciaki chętnie i trafnie odpowiadały na pytania, czym koziołka uraczyć. Jabłka, marchewki, kalafior to, jak się okazuje, ulubione smakołyki milusińskich. Pozazdrościć zatem rodzicom, że mają takie grzeczne, wszystko jedzące i nie marudzące dziatki.

Dudusiowa atrakcja, przynajmniej na chwilę zajęła rozbiegane stadko, była okazja do pogłaskania, nakarmienia i oprowadzenia po przestronnych wnętrzach. Co odważniejsi Dudusia wyczesali, a Felek pokusił się nawet, żeby po koziołku posprzątać.

Urocza dzieciarnia Dudusia wyściskała, po rogach i uszkach wysmyrała i pozwoliła odejść. Sama zaś powędrowała posilić zgłodniałe nieco brzuszki.

Zajęcia z dziećmi prowadziła Kasia Kwaśnik, wykwalifikowany dogoterapeuta i instruktor dogoterapii, pedagog szkolny i mgr resocjalizacji oraz trener Sensoplastyki.

 

(aneta)

 

Poprzedni artykułPowiało wiosną
Następny artykułStrajk trwa!!!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: nie żyje mieszkaniec powiatu starachowickiego

Ministerstwo Zdrowia w poniedziałkowym (13 lipca) komunikacie potwierdziło 299 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x